Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hakkımızda

Gencziraat.com internet sitesi, ilk olarak 2007 yılında Ziraat Mühendisi ve öğrencilerinin mesleki alanlarda gelişmelerini sağlamaya yardımcı olmak ve bilgi paylaşımı yapmak amacıyla ortaya çıktı; ancak ekibimizin zamanla genişlemesiyle daha iddialı projeler hazırlayabilecek duruma geldik ve yeni bir bakış açısıyla sitemizi güncelledik. Bundan böyle yanlızca Ziraat Mühendisliği öğrencileri hakkında değil, Ziraat Mühendisliğinin ve tarım sektörünün diğer alanları ile de ilgili yazılar ve haberlere yer vereceğiz.

Amacımız insanlara kalıcı ve sade bilgiler sunmak ve ileride bir çok kişinin faydalanabileceği bir kaynak oluşturabilmektir. Bu amaçla sizlerinde katkıları bizi mutlu edecektir.

Sitemizin bir diğer amacı da sizlere yön gösterici bilgiler vererek, kişilerin kendilerini geliştirmesi ve bu alanda doğru çözümleri bulabilmeniz olacaktır.

Dilerseniz herhangi bir konu ile ilgili soru ve görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bize ulaşmak için  İletişim bölümümüzden form doldurabilirsiniz.

Gencziraat.com'un öğrencilik hayatınızda ve profosyonel yaşamınızda sizlere faydalı olacağını ümit ediyoruz.

Sitemizde hoşça vakit geçirmeniz dileğiyle.

          Gencziraat.com
          Ziraat Mühendisliği Platformu