Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: HanGi BölüM ??

HanGi BölüM ?? 14 yıl 8 ay önce #1826

• Eyubo
  • Eyubo's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
merhaba arkadaslar bılıyorsunuz bu sene zıraat muhendıslıgı bolumlere ayrılmıs durumda...bende bu sene tercıh yapıcam fakat zıraat muh bolumlerınden hangısını yazacagımı tam olrak karar vermedım...gelecekte ıs ımkanı cok olan bolum hangısı.? sizden yardım almak ıstıyorum sımdıden cok tşkler..

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:HanGi BölüM ?? 14 yıl 8 ay önce #1827

• rizaozturk
  • rizaozturk's Avatar
  • Paylaşımcı Üye
  • Gönderiler: 43
ben bitki korumayı ilk tercih
bahçe bitkileri 2ye yaz derim

Cvp:HanGi BölüM ?? 14 yıl 8 ay önce #1829

arkadaşla iş alanı bölümle ilgili değil şunu kafanıza sokun idtediğiniz ve yapabileceğiniz bölümü seçin,iş veren bakımından uygun niteliklere sahip işini saven,başarılı ve kendini geliştirmiş biriyseniz iş bulrsunuz...tabi dil ehliyet ve bilg.olmazsa olmaz...

Cvp:HanGi BölüM ?? 14 yıl 8 ay önce #1830

• hasad
  • hasad's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
selam ben ege üniversitesi bitki koruma bölümünden mezun bir ziraat mühendisiyim .Bölüm tercihini çalışmak istediğin bölegeye göre yap derim. Örneğin hayancılığın yaygın olduğu bir bölegede zootekniyi seçebilirsin.meslek bulabilme açısından bakıldığında bu şekilde ama severek okumak istersen ilgili olduğun konulara bak derim mesela hastalıklarla zararlılarla ilgileniyosan bitki korumayı tavsiye ederim ama şu anda en çok aranan bölüm mezunu bahçe ve bitki koruma gibi görünüyor. kolay gelsin

Cvp:HanGi BölüM ?? 14 yıl 8 ay önce #1831

• u_s
  • u_s's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 32
Ben Egede 3+1 sistemin okuyorum şu an bölümlere 3 sınıfta ayrılcaz ki bitki koruma için resmen biryerimizi yırtıyoruz.Eğer bitkisel üretimde çalışmayı düşünüyorsan Bitki Koruma .3+1 gibi igrenç bir sistem yok.Sizin yerinizde olamak isterdim :(

Cvp:HanGi BölüM ?? 14 yıl 8 ay önce #1832

• ymerve
  • ymerve's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 6
merhaba arkadaslar bende bu sene össye girdim . ziraat mühendisliginde okuyan arkadaslarıma sorularım war ben tercihlerimi biraz erken verdim ve ege üniversitesi tarım ekonomisi bölümünü yazdım . tarım ekonomisi hakkında bilgi verirmisiniz. özellikle bölümün iş olanakları hakkıında bilgi almak istıyorum ve sizce gelecegi en parlak bölüm hangisi. tarım ekonomosi bölümünü yazmakla iyimi yaptım?