Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: staj

staj 15 yıl 3 hafta önce #1223

• serkan_ksk
  • serkan_ksk's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 4
ben 3 sınıf bitki koruma ögrencisiyim izmirde staj yapabileceğim yerler arıyorum bana yardım ederseniz sevinirim.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:staj 15 yıl 3 hafta önce #1224

• ulubatlı
  • ulubatlı's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 12
VALLA KARDEŞ BEN DE İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİNDE OKUYORUM.BİZİM BURADA BORNOVA ZİRAİ MÜCADELE GERÇEKTEN STAJ İÇİN SANA VERİMLİ OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.İMKANLAR GERÇEKTEN OLAĞAN ÜSTÜ.AMA HEMEN BAŞVURMALISIN KONTENJAN DOLABİLİR .SANIRSAM HER OKULDAN TEK KİŞİ ALIYOR.SELAMETLE..

Cvp:staj 15 yıl 3 hafta önce #1226

• bestofizmir
  • bestofizmir's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 35
  • Teşekkür Sayısı: 1
necip tosun hocama selamlar. git o sana yardimci olur. ben egede tarladan mezunum. hocalarin sana mutlaka yardimci olur. olmazsa bana msj at bi kaç kisiyle görüsürüz.

Cvp:staj 15 yıl 3 hafta önce #1231

• serkan_ksk
  • serkan_ksk's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 4
evet bizim okuldan bornova için 2 kişilik kontejyan ayrılmış fakat burayı isteyen 3 kişi var ayın 11'de bölüm toplantımız olacak o zaman kimlerin gideceği belli olacak bu yüzden işimi garantiye almak istiyom eger orası olmazsa diye eger bildiğiniz başka firmalar varsa iyi olur

Cvp:staj 14 yıl 6 ay önce #1962

peki arkadaslar baska sehırlerde staj yapma ımkanımız var mı ??? eger diğer sayfalarda yazıosa okumadım onları kımse kusura baskmasın:)

Cvp:staj 14 yıl 2 hafta önce #2484

• broken17
  • broken17's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
18 mart öğrencisiym staj yeri konusunda karar weremiorum.daha doğrusu çanakkale ve civarı yerlerde tarla bitkileri bölümünde staj yapacak yerler arıyorum bilgisi olan warmı?