Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: YURT DIŞINDA ZİRAAT MÜH. OLARAK STAJ YAPMAK

Cvp:YURT DIŞINDA ZİRAAT MÜH. OLARAK STAJ YAPMAK 14 yıl 6 ay önce #2090

• ddamla
  • ddamla's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 8
haa illa yurt dişi diye mi tutturdun o zamn ortalamnı iyi tutup bir erasmus yapabilirsin...Work and travele tekrar HAYIR!
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:YURT DIŞINDA ZİRAAT MÜH. OLARAK STAJ YAPMAK 14 yıl 6 ay önce #2091

• break
  • break's Avatar
  • Paylaşımcı Üye
  • Gönderiler: 48
ddamla yazan:
neden work and travele katılıp orda işçi sınıfına gireyim ki? bu çok saçma!!!!
adamların dillerini öğrenip birşeyler kapcaz diye burda burun kıvırdığımız işleri yapcaz orda.. OLDU CANIM!!
**gerçekten istersen burda da ing öğrenirsin ing bilen adamı kimse boş bırakmaz.. ülkemizdeki lab da da kendini gayet iyi yetistirirsin.. ülkemizn kötü kaderi niteliksiz ziraat müh yetişmesi... bu da bizlerin onundeki ziraat kelimesi alip kaldirim mühendisi yapiyor...

Calismayi bir ayip olarak goruyorsaniz diyebilecegim birsey yok .Eglence parkinda ride operator olarak calismanin nesi burun kivirilicak bir is olsun ki ? Tabiki kotu islerde vardir fakat isinizi iyi secerseniz guzel bir yaz olabilir .Turkiye 'de biryerde calismak istesek hangi alanlar varki burun kivirmayacagimiz! Sonucta calisacagimiz isler vasifsiz isler .Elimizde diploma yokki adam akilli calisalim .'Bir lisani en guzel kendi yerinde ogrenirsin' lafini bircok kisiden duydum illaki dil ogrenmekte olmasin belli bir kultur tanima ,yurtdisi tecrubesi ,iyi iliski kurma gibi bir suru alternatifi daha var .Yinede herkesin gorusu farkli olabilir .En azindan CV yazarken bunlarin hepsini ekleyecegim .;)

Cvp:YURT DIŞINDA ZİRAAT MÜH. OLARAK STAJ YAPMAK 14 yıl 6 ay önce #2092

• break
  • break's Avatar
  • Paylaşımcı Üye
  • Gönderiler: 48
ddamla yazan:
haa illa yurt dişi diye mi tutturdun o zamn ortalamnı iyi tutup bir erasmus yapabilirsin...Work and travele tekrar HAYIR!

Arkadasim senin sorunun ne anlamadim ? Bence uslubuna biraz dikkat et .Benim tutturdugum falan yok .Gorusler farkli olabilir fakat mesaji gondermeden bir defa daha oku bence .:angry:

Saygilar .

Cvp:YURT DIŞINDA ZİRAAT MÜH. OLARAK STAJ YAPMAK 14 yıl 4 ay önce #2278

• d3rya
  • d3rya's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 5
meraba ben akdeniz üniversitesi 3.sınıf ziraat fakültesindeyim. daha bölüm secmedik 2.dönem secicez. ama yurt dışında staj yapmayı gercekten cok istiorum. bunun için jester koşullar nedir acaba?
Son Düzenleme: 14 yıl 4 ay önce yazan d3rya.

Cvp:YURT DIŞINDA ZİRAAT MÜH. OLARAK STAJ YAPMAK 13 yıl 6 ay önce #2844

• tgckty
  • tgckty's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
merhaba ankara üni ziraat mühendisliği 3.sınıftayım tarla bitkileri bölümündeyim 3.sınıf stajını ingilterede yapmayı düşünüyorum seasonal agriculture workers scame programı hakkında araştırma yaptım ama pek güncel bilgi bulamadım.bilgisi olan veya herhangibir kaynak önerebilcek biri var mı???:)

Cvp:YURT DIŞINDA ZİRAAT MÜH. OLARAK STAJ YAPMAK 13 yıl 5 ay önce #2847

• jester
  • jester's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 57
  • Teşekkür Sayısı: 5
Bir kere yurt disinda staj yapmak icin mali kaynaklarinizin yerinde olmasi gerekiyor....Bu ilk ve en onemli sart.

Daha sonra yurt disindan yeteri kadar faydalanabilmek icin ingilizcenizin iyi derecede olasi ikinci kosul...

Bu kosullari sagladiktan sonra "Ben Ingiltere´de organik tarimda herhangi bir yerde staj yapmak istiyorum, staj yaptigim yer cok onemli degil yeterki tecrubem olsun" diyorsaniz bana email atabilirsiniz.