Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: ziraat mühendisliiği iş alanı ile ilgili

Cvp:ziraat mühendisliiği iş alanı ile ilgili 14 yıl 8 ay önce #1793

• seyitelmas
  • seyitelmas's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 7
merhaba kardeş bi defa şu üniversiteye gidersem kesin iş bulurum diye bişey yok iş bulmak seninle alakalı bir mevzu, ama kendini daha iyi geliştirebileceğin iyi üniversiter önerebilirim sana örneğin ankara ziraat eğitimi uygulama yönünden iyi bir üniversite diyebilirim keza ege üniversiteside öyle fakat bu tercih döneminde şunuda göz önünde bulundur, seçeceğin bölümü yaşadığın şehire göre seçmeni tavsiye ederim örneğin konyada yaşıyorsan oranın iklimsel gereksinimlerine göre bölümünü seç yani rizede yaşıyorsan gidipte bahçe bitkilerine seçme demek istediğim bu. bunun gibi kriterleri gözönünde bulundur.
Son Düzenleme: 14 yıl 8 ay önce yazan seyitelmas.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:ziraat mühendisliiği iş alanı ile ilgili 14 yıl 8 ay önce #1794

• alican91
  • alican91's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 3
ben balıkesirde yaşıyorum ben kendi araştırmalarıma göre kafama en çok yatan bölüm bitki koruma bölümü oldu hiç iş bulamazsam zirai ilaç bayilii veriliyomuş diye duydum çok kararsızım hangi bölümü yazacağımı bilmiyorum.

Cvp:ziraat mühendisliiği iş alanı ile ilgili 14 yıl 8 ay önce #1795

bi tutturmuşsunuz iş iş ekonomide makinede okuyanlar insan evledı deil mi kafanı kullan bulursun..bitki korumadan mezun olan herkes de iş bulacak die bişey yok.

Cvp:ziraat mühendisliiği iş alanı ile ilgili 14 yıl 8 ay önce #1808

• alican91
  • alican91's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 3
evet iş iş diye tutturmak zorundayım sadece siz büyüklerime fikir danışıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum en iyisi ne ise onu yazmak istiyorum..
  • Sayfa:
  • 1
  • 2