Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: yardım edin lütfen..

yardım edin lütfen.. 13 yıl 3 ay önce #2901

• yeniyurt06
  • yeniyurt06's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
herkese öncelikle iyi forumlar ben bu sene zıraat fak. tercih etmeyi düşünüyorum ben mezun oluncaya kadar çok şeylerin değişeceğini düşünüyorum ama bu fakültede hangisini okumalıyım bitki korumamı zootekni mi tarımsal mak. falan bunlardan ve benım saymadıklarımdan hangisini önerirsiniz yardımlarınız için şimdiden tesekürler..
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:yardım edin lütfen.. 13 yıl 3 ay önce #2911

• madmax2832
  • madmax2832's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
Aslında iş imkanını düşünmeden önce bence hangisine daha ilgili olduğunu belirle

Cvp:yardım edin lütfen.. 12 yıl 9 ay önce #3050

• CLAAS
  • CLAAS's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 39
  • Teşekkür Sayısı: 2
arkadaş çok güzel bir konu açmış bende aynı düşüncedeyim hangi üniversitede hangi bölümü okursak daha iyi olur

Cvp: yardım edin lütfen.. 12 yıl 9 ay önce #3053

Ankara üniversitesi ziraat fakültesi Türkiye nin ilk ziraat fakültesidir, köklü bir geçmişi , yurt içi ve yurt dışında güçlü bağlara sahip olan bir üniversiitedir. kendine ait ayrı bir kampüsü var , uygulama çiftlikleri , bahçeleri mevcut. ben Ankara Ziraat de tarım ekonomisi öğrencisiyim. bölümümden çok memnnum, tavsiye ederim. her bölümün ayrı güzelliği var. tarım ekonomisi okuduğunda hem ekonomi bilimi hemde ziraat üzerine bilgilere sahip olabilirsin. tavsiye ederim :)

Cvp: yardım edin lütfen.. 12 yıl 9 ay önce #3054

• CLAAS
  • CLAAS's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 39
  • Teşekkür Sayısı: 2
ekonomist_ank yazan:
Ankara üniversitesi ziraat fakültesi Türkiye nin ilk ziraat fakültesidir, köklü bir geçmişi , yurt içi ve yurt dışında güçlü bağlara sahip olan bir üniversiitedir. kendine ait ayrı bir kampüsü var , uygulama çiftlikleri , bahçeleri mevcut. ben Ankara Ziraat de tarım ekonomisi öğrencisiyim. bölümümden çok memnnum, tavsiye ederim. her bölümün ayrı güzelliği var. tarım ekonomisi okuduğunda hem ekonomi bilimi hemde ziraat üzerine bilgilere sahip olabilirsin. tavsiye ederim :)

ankara üniversite gerçekten güzel bir üniversite , tarım ekonomisi nasıl bir bölüm tam olarak bilmiyorum ama o bölüme eşit ağırlık yani tm puanıyla giriliyo ben ise sayısalım ve ziraatı düşünen çoğu kişide sayısaldır diye düşünüyorum

Cvp: yardım edin lütfen.. 12 yıl 9 ay önce #3069

• The_One
  • The_One's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 137
  • Teşekkür Sayısı: 4
öncelikle şunu belirteyim şu an itibari ile bitkisel üretim ve tarımsal yapılar ön planda bu senin zevkine kalmış birşeydir ama hangisi ile uğratığında zevk alabileceksin o kısmını düşün mesala böceklere karşı fobin varsa bitki koruma bölümünde bu konuya sıkça rastlayacaksın. tabi kafanı da karıştırmak istemem ama bitki koruma bölümü bahçe bitkileri ve tarla bitkileri iş imkanı açısından sana daha kolaylık sağlar bana kalırsa bitki koruma bölümünü seç tabi bu benim kendi fikrim.kolay gelsin
başarılar