Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: tarımsal yapılar ve sulama bölünde okuyanlar!!!

Cvp: tarımsal yapılar ve sulama bölünde okuyanlar!!! 12 yıl 7 ay önce #3123

arkadaşlar,öncelikle şunu söylemek istiyorum .ben de bu bölümü istemiyerek okumaya başladım ama bu bölümle iyice uğraşmaya başladığımda gerçekten büyük bir zevkle işlerimi yapmaya başladım..özel sektör de iş imkanları gerçekten çok iyi yeter ki kendinizi belli konularda bilginiz olarak mezun olun..
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp: tarımsal yapılar ve sulama bölünde okuyanlar!!! 12 yıl 7 ay önce #3125

• Şahiner
  • Şahiner's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
slm ben harita ve kadastro teknıkerıyım, bu bölümü yeni kazandım(ank üni) kayıt yaptırmak konusunda cok karasızım iş olanakları hakkında, devleta memur alımı hakkında yardımcı olursanız cok sevınırımmmm ...... :S

Cvp: tarımsal yapılar ve sulama bölünde okuyanlar!!! 12 yıl 7 ay önce #3126

• The_One
  • The_One's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 137
  • Teşekkür Sayısı: 4
öncelikle devletin targel projesi kapsamında 10000 ziraat mühendisi alımı olmakta bunun 7500 ü alındı ve 2500 alınacak. ayrıca toprak reformu, kırsal kalkınma, tarım kredi kooperatifleri vs. gibi kurumlarda da alımlar oluyor fakat bölüm olarak şunu söylemek gerekirse bitki koruma, bahçe bitkileri ve tarla bitkileri bölümlerinden alım daha fazla yani kpss puanınız iyi olduktan sonra çok fazla atama bekleme gereği duymazsınız. özel sektörde de yine iş imkanı var tabiki önemli olan kendinizi yetiştirip en iyi şekilde takdim etmek. yine alkınıza takılan soru olursa yardımcı olmaya çalışırım.
İyi çalışmalar
Son Düzenleme: 12 yıl 7 ay önce yazan The_One.

Cvp: tarımsal yapılar ve sulama bölünde okuyanlar!!! 12 yıl 3 hafta önce #3303

• cuziraat
  • cuziraat's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
aklın varsa yazma bitirmek bir ölüm üstüne sektör yeni canlanıyor ve staj imkanı bile az bir sektör bu sektör iş imkanı olarak eyvallah olanaklar var ama bitirebilene tarımsa seven bi insansan bahçeden kralı yok kendi işini rahatlıkla da yapbilirsin
  • Sayfa:
  • 1
  • 2