Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: Tedaş Alım İlanı Güncel Haber

Tedaş Alım İlanı Güncel Haber 7 yıl 5 ay önce #4295

• BorLak
  • BorLak's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
Hepinizin bildiği gibi tedaş iş başvurusu ilanını yayımladı. Türkiye'de enerji denilince akla gelen ilk devlet kurumu olan tedaş her geçen gün büyümesi dolayısı ile personel alımı yapıcaktır. Her branşta personel alımı yapıcak olan tedaş , sizleride bu büyük ailede görmekten onur duyacaktır.

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından alım başvurusu başlatılan Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü (TEDAŞ) 30 kamu personeli alımı için gerekli başvuru detayları ve alım yapılacak branşlar şu şekildedir: Elektrik, harita ve orman mühendisi alımları yapılacak.TEDAŞ bünyesinde alınacak personeller için aranan şartlar şu şekilde: Elektrik mühendisi için mühendislik fakültelerinin elektrik, elektrik-elektronik bölümü mezunu olmak, harita mühendisi için mühendislik fakültelerinin harita, harita ve kadastro, jeodezi ve fotogrametri, geomatik bölümü mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca orman mühendisi alımı için ise mühendislik fakültelerinin orman mühendisliği bölümü mezunu olmak.Kaynak: Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü TEDAŞ 30 kamu personeli alımı

Personel Alım İlanı Kaynağı : http://www.wikized.com/tedas-is-basvurusu-tedas-personel-alimi.html
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.