Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Tüm Üyelerimizin Dİkkatine

Cvp:fikri olan warmı 15 yıl 10 ay önce #312

• The_One
  • The_One's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 137
  • Teşekkür Sayısı: 4
tezi sen mi belirliyorsun bildiğim kadarı ile hocalar sana veriyor ve sende kendine ait olanı seçersin yada hoca kendi araştırması üzerine sende bu konuda asistanlık gibi tezi hazırlarsın ama farklı bi uygulama ise hocana bırak bence zor yada kolay olamsı öenmli değil tez gerçekten bi öğranci için çok önemlidir hazırlayacağın tezden çok şeyler öğreneceğin için söylüyorum bu yüzden bana kalırsa uygulamalı olan bişey olabilir benim fikrim tabi
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:fikri olan warmı 15 yıl 10 ay önce #313

• admin
  • admin's Avatar
  • Gencziraat Kurucusu
  • Gönderiler: 111
  • Teşekkür Sayısı: 6
Meyve bahçelerine çiçek ve tomurcukları yiyerek çok fazla zarar veren (Çiçek) Bakla zınnı "Epicometis hirta" hakkında yapabilirsin.

Cvp:Tüm Üyelerimizin Dİkkatine 15 yıl 10 ay önce #314

evet tez ödevi konusunda kendim şu olabilir diyecegim.hoca begenirse ödevi verecek.ben ögrenmekten çok tez önemli oldugu için kendimi zorlamayacak bişey olmasını istedim . yoksa hocalar fikri olmayana daha acımasız davranıp zor konu verebiliyor.süs bitkileri zararlıları nasıl?çok geniş konu sayılır ama çokmu klasik?şimdiden strea başladı..

Cvp:fikri olan warmı 15 yıl 8 ay önce #408

• cuby
  • cuby's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 57
konyada buğday yaygın olan bi ürün bu nedenle süne üzerine bi tez yapabilrsin benceeee tabi
  • Sayfa:
  • 1
  • 2