Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: ZOOTEKNİ-BİTKİ KORUMA

ZOOTEKNİ-BİTKİ KORUMA 14 yıl 1 ay önce #2407

Bu sene bölüm seçicem ve zootekni ile bitki koruma bölümleri arasında kaldım. Bu konuda bilgisi olanların görüşlerini bekliyorum.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:ZOOTEKNİ-BİTKİ KORUMA 14 yıl 1 ay önce #2408

• gizem_2519
  • gizem_2519's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
bn bu sne bitki koruma bölümne yerlstm ama bölmmü seçrkn bir çk ziraat müh, ünverstdki hocalrla, ziraat müh okuyan ksilerlede knstm we herks is bulma açisndn en iyi bölmn btki korma oldnu söledi.

Cvp:ZOOTEKNİ-BİTKİ KORUMA 14 yıl 1 ay önce #2409

• sedatt
  • sedatt's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 11
  • Teşekkür Sayısı: 1
kardeş zootekni ve bitki koruma bölümlerinin çelışma alanları çok farklı.bence sen bu kararı kendi ilgi alanına göre ver.besicilik hayvan bakımı ve yetiştiriciliği benim ilgi alanım diyosan zootekni seç ama bitkisel üretim diyosan bitki koruma seç..sana bağlı..şahsen ben her ne kadar zor bir bölüm olsada koruma seçeceğim heralde öyle görünüyor..:)

Cvp:ZOOTEKNİ-BİTKİ KORUMA 14 yıl 3 hafta önce #2470

arkadaşım bölüm önemli fakat senin bölümün hakkında sahip olduğun yeterlilik daha önemli ben zootekni bölümünü bitirdim ve çıkar çıkmaz çalışmaya başladım bunlar sadece sana bir fikir oluşturması için genede son karar senin başarılar diliorum

Cvp:ZOOTEKNİ-BİTKİ KORUMA 14 yıl 2 hafta önce #2492

• DTO
  • DTO's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 20
Kıyaslama biraz yanlış olmuş. zoo ile bitki korumanın hiç alakası yok kıyaslanmasıda doğru olmaz. Ama 100 kişiye sorsan 90 ı eminim bitki koruma der. Bitki koruma 3.10 un üzerinde ortalama ile alırken zootekni 2,01 ile alıyor. Çok fark var arada
Son Düzenleme: 14 yıl 2 hafta önce yazan DTO.