Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: yer kirazı

yer kirazı 14 yıl 5 ay önce #2137

• vksp
  • vksp's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
ben yer kirazı yetişdiriciligine başladım.bunun pazarı varmı şuan 600 adet fide ekimi yaptım.3,4 ay sonra verim almaya başlıcam yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:yer kirazı 14 yıl 5 ay önce #2200

• Asi_Asena
  • Asi_Asena's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 10
Bende bu konu ile ilgili bilgi birikimine sahip değilim.Ayrıca ilk defa duyuyorum yer kirazı yetiştirildiğini..Biraz bilgilendirirseniz bizleri sevinirim..

Cvp:yer kirazı 14 yıl 5 ay önce #2201

• DTO
  • DTO's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 20
piyasası henüz yok bildigim kadarıylada. Bu zaman ekim için dogru bi zamanmı? fideliklere ne zaman ekiliyo ve bahçeye ne zman dikiliyo bilgisi olan varsa paylaşabilirmi. Bende bu yıl denemeyi düşünüyorumda

Cvp:yer kirazı 13 yıl 9 ay önce #2671

selam:ben yer kirazını kendim yetiştirdim ve üç dekar alana diktim şuan meyvalar olgunlaşmaya başadı onbeş gün içinde hasat yapılacak durumda.yetiştirilmesi kolay zahmetsiz bir bitki.pazar konusunda sıkıntıyı atmaya çalışıyorum.almanya berlin halinden görüştüklerim var.çiçek ve meyva oluşumu devam etmekte.verim çok güzel.kıştan yetiştirdiğim saksı içine aldıklarımdan meyva aldım ve tanıtım için ve meraklılarına tadına baktırdım.herşey şuan güzel gidiyor.organik yetiştiriyorum.ilgilenenlere yardımcı olabilirim.

Cvp:yer kirazı 13 yıl 6 ay önce #2767

Aydın Bağarasında yeni bir işletme yüksek miktarda yetiştiriclik yapıyor. Ancak ben bu ürünün prk tutacağını sanmıyorum. Tadı bizim damak tadımızla hiç uyuşmuyor tadı ve kokusu deterjanı andırıyor. Pepino gibi bu da yalan olucak gibi

Cvp:yer kirazı 13 yıl 6 ay önce #2834

• cesurturk
  • cesurturk's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
Selamlar
yer kirazi meyvesi yetistiren ve elinde meyvesi olan arkadaslar lütfen benimle irtibat kurun.

murat
0539 228 65 13