Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Bu bölümüze yeni veya mevcut ürünleri tanıtabilirsiniz.
Lütfen satış amaçlı ilan vermeyiniz

BAŞLIK: yeni B5A ORGANİK GÜBRE

yeni B5A ORGANİK GÜBRE 15 yıl 11 ay önce #252

• kostebek43
  • kostebek43's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
ÜRÜNÜNÜZDE %30 ARTIŞ SAĞLAYAN TEK GÜBRE...
-ÜRÜNÜNÜZÜ DONMAYA (KIRAĞI) VE SICAĞA KARŞI DAYANIKLI HALE GETİREN TEK GÜBRE...
- SICAKTA TOPRAĞIN SU KAYBINI ÖNLEYEN TEK GÜBRE...
DİĞER GÜBRELEME MALİYETLERİNİZİ %50 AZALTAN TEK GÜBRE...
-HER TÜRLÜ TOPRAKTA VE HER TÜRLÜ BİTKİDE ORGANİK ÜRÜN ALINMASINI SAĞLAYAN TEK GÜBRE...
HASAN KAYNAK
İRTİBAT:05452547786 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
B5A_solisyon_gubre__100_x_151_.jpg
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:yeni B5A ORGANİK GÜBRE 15 yıl 11 ay önce #253

• karan
  • karan's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 10
slm ürünün sıcakta topraktaki su kaybını nasıl azalttığını anlatırmısınız.
ayrıca verim kabiliyeti etkileyen bir çok unsur varken tek başına bu ürünün % 30 verimi artırma mekanizması nasıldır birde % 30 u destekleyen resmi deneme sonucları varmı.ilginize şimdiden teşekkürler

Cvp:yeni B5A ORGANİK GÜBRE 15 yıl 9 ay önce #316

SAYIN KARAN;
B5A NIN TOPRAKTAKI SU KAYBINI NASIL AZALTTIGINI VE NASIL % 30 ÜRÜN ARTISI SAGLADIĞINI SORMUSSUNUZ; SANIRIM CEVAP TA ALAMAMISSINIZ... HICBIR SORUNUN CEVAPSIZ KALMAMASINI DÜSÜNDÜGÜMDEN SIZE MÜSADENIZLE YARDIMCI OLMAK ISTEDIM... LÜTFEN BENI BAGISLAYIN...
B5A ICERIGINDE IHTIVA ETTIGI AEROBIK VE ANAEROBIK BAKTERILERI BIR ARADA YASATABILEN DÜNYADAKI TEK ÜRÜNDÜR... IHTIVA ETTIGI AEROBIK(OKSIJENLI SOLUNUM YAPAN BAKTERILER TOPRAKTAKI SUYU KULLANARAK VE BITKI KÖKLERINDE SYMBIONIZE YASARLAR. DOLAYISIYLE TOPRAKTAKI SUYU BITKI KÖKLERINE TASIYARAK BITKININ YETERI KADAR SU IHTIYACINI KARSILARLAR..AYRICA BITKININ GÖVDESINDE VE YAPRAKLARINDA YAGLANMA YAPARAK SU KAYBINI EN AZA INDIRGERLER...
ÜRÜN ARTISINA GELINCE; BITKI BESLEYEBILECEGI KADAR CICEGI ÜRÜNE CEVIRIR,GERI KALANINI DÖKER... B5A TOPRAKTAKI IZ ELEMENTLERI CÖZÜMLEYEREK BITKININ ALABILMESINI VE IYI BESLENMESINI SAGLADIGINDAN CICEK DÖKÜMÜ AZALIR VE ÜRÜNE DÖNÜS ARTAR.. BU DA BITKI TÜRÜNE VE TOPRAGIN DURUMUNA GÖRE %12 ILE %36 ARASINDA ÜRÜN ARTISI SAGLAR... AYNI ÜRÜNÜ ALSANIZ DAHI HEM GIRDI FIATINI ASAGI INDIRIR, HEM DE ORGANIK ÜRÜN ALMANIZI SAGLAR... DAHA AYRINTILI BILGI ICIN www.or-tarb5a.com adresini incelemenizi öneririm. umarim yardimci olabilmisimdir....SAYGILARIMLA....

Cvp:yeni B5A ORGANİK GÜBRE 15 yıl 9 ay önce #317

• The_One
  • The_One's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 137
  • Teşekkür Sayısı: 4
Ewet Ark lar bende bu ürünü duydum internetten araştırdım ve hasanın dediği kadar var tabi kullanım olarak uygulama olarak kendi tarafımca olmadı ama çok güzel bir buluş olduğu söyleniyor.

Cvp:yeni B5A ORGANİK GÜBRE 15 yıl 9 ay önce #318

Arkadaşlar hepinize merhaba....
Ben b5a yı kullandım üzüm biber ve domeste çok güzel sonuçlar aldık. Hem ürün artışında hem de ürün lezzetinde müthiş fark gördük. Ama anlamadığım bir şey var ya biz topraklarımızı inanılmaz derecede kirletmişiz şimdiye kadar olması gereken naturel ürünleri unutmuşuz, yada bu b5a da hormon gibi birşeyler var.. Konu hakkında ayrıntılı bilgi verebilecek arkadaşlar varsa bizi aydınlatırsa sevinirim. Teşekkürler...

Cvp:yeni B5A ORGANİK GÜBRE 15 yıl 9 ay önce #319

• cyperin
  • cyperin's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 10
  • Teşekkür Sayısı: 1
B5A ne olduğu konusunda çok fazla bir bilgim yok ama burda yazılanlar kadarıyla ve yapılan yorumlara dayanarak
1- bu gübrenin(yada ne ise) kullanılması faydalı olabir ama ülkemizde bu gübreden önce gerçekleştirilmesi gereken sürüsüyle arazi ıslah yöntemi varken bu gübreyi kullnıp umut beklemek belki anlık çözüm olabilir ama ileriye dönük olmayacağı kanısındayım.
2- Bu tür verim artışını idaa eden kuruluşlara çok fazla kanmadan bunuarazide denemek gerekmektedir. Her zaman aynı sonucu vermeme ihtimali bulunmaktadır.
3- Şundan kesin emin olun bu ciddi bir ticaret aracıdır ve bu tür ürünlere fazla para ödersiniz.
4- benden önce yorum yapan arkadaşın "hormon" olarak nitelediği şeyin ne olduğunu galiba bilmediğini düşünüyorum ülkemizde hormon polemiği gerçekten bilinçiz düzeyde yapılıyor ziraat eğitimi almamış ve hatta almış insanlar hormon konusunda çok bilinçsiz inşallah bu konuyu bir başlık altında tartışır ve gerekli açıklamaları orda yaparım.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ayoruk81