Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Mesleğimize sahip çıkalım!!!!

Cvp:Mesleğimize sahip çıkalım!!!! 12 yıl 9 ay önce #3078

• CLAAS
  • CLAAS's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 39
  • Teşekkür Sayısı: 2
zamanla ziraat mühendislerine ihtiyaç artıyor o zaman değerini herkes anlıcak
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:Mesleğimize sahip çıkalım!!!! 12 yıl 9 ay önce #3079

inşallah:)

Cvp: Mesleğimize sahip çıkalım!!!! 12 yıl 9 ay önce #3081

• bate
  • bate's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 4
herkes umutlu olsun makine makine diyolar afedersiniz kimse yanlış anlamasın bayburtta gümüşhanede bile dahi makine mühendisliği var her yer makine mühendisi kaynıyo biz tarım ülkesiyiz zamanla yavaş yavaş değeri anlaşılcak bide ziraat mühendisliğinden daha az iş bulan mühendisliklerde var maden mühendisliği orman mühendisliği ve çevre mühendislği anlam veremiyorum bunları okuyan kişilere bu kadar kötü gözle bakılmazken ziraat mühndisliği denildiği zaman acıyarak bakıyo insanlar bölümün adı çıkmış bikere ama bi gün herkes gıda meyve sebze kavgası yaparken herkes bizim peşimizde olcak

Cvp: Mesleğimize sahip çıkalım!!!! 12 yıl 9 ay önce #3082

• CLAAS
  • CLAAS's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 39
  • Teşekkür Sayısı: 2
bate yazan:
herkes umutlu olsun makine makine diyolar afedersiniz kimse yanlış anlamasın bayburtta gümüşhanede bile dahi makine mühendisliği var her yer makine mühendisi kaynıyo biz tarım ülkesiyiz zamanla yavaş yavaş değeri anlaşılcak bide ziraat mühendisliğinden daha az iş bulan mühendisliklerde var maden mühendisliği orman mühendisliği ve çevre mühendislği anlam veremiyorum bunları okuyan kişilere bu kadar kötü gözle bakılmazken ziraat mühndisliği denildiği zaman acıyarak bakıyo insanlar bölümün adı çıkmış bikere ama bi gün herkes gıda meyve sebze kavgası yaparken herkes bizim peşimizde olcak

aynen dediklerin çok doğru
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: süs bitkisi

Cvp: Mesleğimize sahip çıkalım!!!! 12 yıl 8 ay önce #3090

evet çok dogru aynen öyle olacak.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2