Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: ziraatla ilgili bolümler

ziraatla ilgili bolümler 15 yıl 3 hafta önce #1220

slm arkadaslar ben harranda zir. müh. 2. orencisiyim daha bolüm seçmedim hangi bolümü tavsiye ediyosunuzzz bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim teşekürler
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:ziraatla ilgili bolümler 15 yıl 3 hafta önce #1221

• nurdan_su
  • nurdan_su's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
yaa banada bilgi verinnn :(

Cvp:ziraatla ilgili bolümler 15 yıl 3 hafta önce #1225

• bestofizmir
  • bestofizmir's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 35
  • Teşekkür Sayısı: 1
öncelikle kolay gelsin kardesim. ben ege üniversitesi ziraat fak. bitkisel üretim tarla bitkileri bölümünden mezunum yeni mezun sayilirim. ilk önce düsün sen hangi bölümün derslerinden özellikle uygulamalarindan zevk aliyorsun. bu senin ileriki meslek hayatinda ana dalin olacak. ama senin mezun oldugunda ziraatin bütün dallarini bilmen gerekli her dalda kendini gelistirmen gerekli. mesela bitki korumaci olacaksin ama ileride bir meyve bahcesi sorumlusu olabilirsin.
ben tarlaciyim ama suan gübre sektöründe önemli bir firmada çalismaktayim senin yapman gereken her konu hakkinda bilgin olsun ama sallama bilgi degil gercek bilgi bunun yaninda mutlaka ingilizce ve 2. bir dil olursa çok güzel olur. ehliyet yaninda src4 ve psiko teknik belgelerin artik sirketler bunlari ariyor. ve giriskenlik.
önünü görmeni birazcikta olsa basarabildiysem ne mutlu bana. kolay gelsin basarilar.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: CLAAS

Cvp:ziraatla ilgili bolümler 12 yıl 9 ay önce #3071

• CLAAS
  • CLAAS's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 39
  • Teşekkür Sayısı: 2
aynen bende böyle bir konu açıcaktım hangi bölüm diye arkadaş açmış ve betofizmir çok güzel ev aydınlatıcı bir cevap vermiş söylediklerin çok doğru

Cvp: ziraatla ilgili bolümler 12 yıl 9 ay önce #3080

• bate
  • bate's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 4
en mantıklısı bahçe bitkileri peyzaj tasarımı yapabilirsin gıdayada yakın bi bölüm özel sektörde meyve suyu fabrikaları salça fabrikalarında iş imkanı süs bitkileride giriyo bahçeye alanı çok geniş ziraat mühendisliğinin tam tanımı bahçe bitkileridir :)