Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: arkadslar yardımcı olrmusunuz??

Cvp:arkadslar yardımcı olrmusunuz?? 14 yıl 8 ay önce #1909

• hsyn_55
  • hsyn_55's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 9
ondokuz mayısı tavsiye ederim ziraat mühendisinin kendisini geliştirmesi için gerekli imkanlara sahip samsunla ilgili oğrenmek istedikleriniz olursa yardımcı olabilirim
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:arkadslar yardımcı olrmusunuz?? 14 yıl 8 ay önce #1910

• elmassss
  • elmassss's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 6
ya aslında benim 260 puanm varda işte ya simdi cogu bölümler dolmuş ve gidemyorum ama bazı üniv lerde hala acık var ama hangi bölümü secsem bilmyorum ama samsunda toprak bilimi ve bitki besleme die bir bölümü var orada açık yer var orayı terch etmeyi düşünyorum sizce nasıl veya dier bölümlerden hangisini seciyim bilmyorum bu konu da sizce ne yapmalıyım bu arada bide fırınlarda calşyolarmş fialn ya hani oralarda clşmk için hangi böülmlerden mezun olmak gerekli yoksa hepsi için gecerli mi?

Cvp:arkadslar yardımcı olrmusunuz?? 14 yıl 8 ay önce #1911

ZAMANIN VARSA HERSEYİ İYİ ARASTIR DERİM..BİRDE SADECE SAMSUNU DÜŞÜNME DERİM..

Cvp:arkadslar yardımcı olrmusunuz?? 14 yıl 8 ay önce #1912

• h.erarslan
  • h.erarslan's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 25
yaşadığın yer öenemli bide yapacağın iş. şimdi bitki koruma aşayukarı her çoğrafyada oluor farketmez geliysen mesela akdenizli bahçe daha iyi iç anadoluysan tarla ya da toprak bölümü akradeniz ve doğu anadoluda zootekni ii iş yapar yani bu birazda senin isteğine bağlı atamalarda da bahçeve bitki koruma biraz daha avantajlı gibi memurluk istersen

Cvp:arkadslar yardımcı olrmusunuz?? 14 yıl 8 ay önce #1913

• elmassss
  • elmassss's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 6
ya samsunu düşünmememin sebebi nedir acıklarmısınız birde toprak bilim ve bitki yetistirme bölümünde acık varmş orayı yazacagm kötü bi bölümm mü acaba??

Cvp:arkadslar yardımcı olrmusunuz?? 14 yıl 8 ay önce #1914

• hsyn_55
  • hsyn_55's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 9
ben samsunda ziraat mühendisliği bitki korumada ikinci sınıfa gectim gecen yıl yoktu solediğiniz bolum b u yıl yeni acılmıs olmalı ben bitki koruma ve bahce bitkilerini tavsiye ederim fırın denetlemelerinde bildiğim kadarıyla her bolum yapabiliyor memurluk dusunuyorsan arkadasın solediği gibi bitki kotuma yaz derim en cok bitki korumacı alıyorlar