Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: arkadslar yardımcı olrmusunuz??

Cvp:arkadslar yardımcı olrmusunuz?? 14 yıl 7 ay önce #1915

• elmassss
  • elmassss's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 6
hmm anladım ama malesef hiç bir üniverstede bitki koruma bölümleri boş kalmams o yüzden o bölümü secme gbib bi şansım yok bu arada okuması zor mu hani bana cok dediler de nasl sizce?
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:arkadslar yardımcı olrmusunuz?? 14 yıl 7 ay önce #1916

• ensa44
  • ensa44's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 11
elmas.. zor olan bısey yok .. ısı ınsan kendısı zorlastırır. sahaya kaybetmemek ıcın değil kazanmak ıcın cıkılır.. sız kazanmak ıcın cıkın ınanın oylesıne basaracaksınızkı. sız yuregınızın sesını dınleyınn..hem sunun bunun fırınına yada ısyerıne bakmak ıcın değil meslegımızın gereği neyse o yapılır. sız muhendıs olacaksınızya.. ne ısınız var su fırında bu fırında.. bence bu fırın ısı meslegımıze vurulmus en buyuk darbe.. sadece goz yumduruyorlar okadar.. benım muhendıslık ısı varken ne ısınız olsun su fırında bu fırındayaaa.. bakıyorun halen boyle dusunen arkadaslarımız varr.. sız basarmaya odaklanın ıs gelıp sızı bulur .. basarı ne bır hak nede ılahı bır haktır basarı sızın tercıhınızdır.. gorusuruz

Cvp:arkadslar yardımcı olrmusunuz?? 14 yıl 7 ay önce #1917

ENSA44 ARKADAŞA KESİNLİKLE KATILIYORUM..ZOR OLABİLİR.ÖNEMLİ OLAN ZORU BAŞARMAK DEĞİL Mİ?.YA DA DAHA ÖNCE BU BÖLÜMDE 2. SINIFA 3.SINIFA 4. SINIFA YÜKSELENLERİN BİZDEN NE FAZLASI VAR Kİ..SONUÇTA HERŞEY ÇALIŞARAK OLUYOR...

Cvp:arkadslar yardımcı olrmusunuz?? 14 yıl 7 ay önce #1921

• hsyn_55
  • hsyn_55's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 9
bitki koruma dersleri genellikle latince kelimelerle goruluyor bitki hastalıkları ilac isimleri ham maddeleri latince yani ezberi ii olan biri yapabilir