Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: arkadslar yardımcı olrmusunuz??

arkadslar yardımcı olrmusunuz?? 14 yıl 7 ay önce #1896

• elmassss
  • elmassss's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 6
arkadslar ben bir bayan olarak ziraat müh secmeyi düşünüyorum ikinci terchte yazccagm ve gelr her halde puanm tutuyo ama yazp yazmamakta biraz karrasızım acaba bayan olmamın bi dez avantajı olurmu acaba ayrıca bu bölümü sevdigim içn gidiyorum ama cevremdekiler hiçç tavsiye etmyor dersleri çokk zor gecliyomuş fialn dediler okul genelde uzatryolrmş birde işsiz kalma durumu nedir acaba bana acklarmısınız cideddn kötü ve kararsız bir durumdayım arkadslar özellklede orayı okuyan arkadslardan fikrlerini bekliyorum şimdiden yazanlara ve bana yardmcı olanlara teskkr edrm....
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:arkadslar yardımcı olrmusunuz?? 14 yıl 7 ay önce #1899

• berik
  • berik's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 3
biraz geç olcak sanırım ama cevaplamak istedim. ben ziraat mühendisliğinde okuyorum 3. sınıfa geçtim bölümümden ve okulumdan çok memnunum. bayan olmanın hiç bir dezavantajı yok bence. istedikten sonra bütün ön yargıları kırabilirsin. iş bulma konusunda tamamen senin elinde istedikten sonra başaramıycağın bişey yok okurken kendini geliştirmeye bakacaksın nitelikli bi eleman olcaksın. okuması evet biraz zor ama kolay olan bişey yok ki :)) kpss düşünüyorsanda 2. sınıftan sonra çalışmaya başla derim ben sana inş. yardımcı olabilmişimdir...

Cvp:arkadslar yardımcı olrmusunuz?? 14 yıl 7 ay önce #1900

• ensa44
  • ensa44's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 11
elmas hanım bayan olmanın hıc bır dezavantajı yok ne dezavantajıya.. ıs hususuna gelınce bızler bırbırımıze yardımcı olduğumuz muddetce basaramayacagımız hıc bır husus kalmayacak emınol..

Cvp:arkadslar yardımcı olrmusunuz?? 14 yıl 7 ay önce #1902

BİLİRİM KARARSIZ OLMAYI..BENDE BU SENE İLK TERCİHİMİ YAPARKEN ÇOK KARARSIZDIM..ZİRAAT MÜHENDİSLERİ İŞ BULAMIO ZİRAAT MÜHENDİSLERİ BOŞTA GEZİYOR BİLMEM NE BİLMEM NE BİR SÜRÜ KİŞİ HEP BÖYLE AKIL VERMEYE ÇALIŞTI BANA..GİTTİM ZİRAAT MÜHENDİSLERİ İLE KONUSTUM DEDİKLERİ SEY KENDİNİ GELİŞTİRMEN VE İŞİNİ SEVMEN.MASA BASINDA OTURACAK BİR İŞ ARIOSAN SECME DEDİLER...VE BÜTÜN KARASIZLIKLAR İÇİNDE EN SONUNDA TERCİH YAPTIM..ON DOKUZ MAYIS ÜNİVERSTESİ BİTKİ KORUMA BÖLÜMÜNÜ KAZANDIM..BEN ÇOK MUTLUYUM..SEVECEĞİM BİR İŞİ YAPACAĞIM İÇİN..BENCE ÖNEMLİ OLAN SEVECEĞİN BİR İŞİ YAPMAKTIR...BİRDE Zİ,RAAT MÜHENDİSLİKLERİ BÖLÜMLERE AYRILIYOR ONUDA İYİ ARASTIR EĞER TERCİH YAPACAKSAN..VE SON OLARAK SEVECEĞİN BİR İŞİ YAP DERİİM..

Cvp:arkadslar yardımcı olrmusunuz?? 14 yıl 7 ay önce #1903

• elmassss
  • elmassss's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 6
ya gercekten mi böle düşündügünüze cok sevindim içimi rahalttı valla bende biraz daha iiyiyim yaznlara teskkr edrim ayrıca bende samsun yazcam ya inşlh gelir die düşünyorum ek kontenjanda boşluk varmş ama bi tek şeyden çok eminim gerckten sevdigimi bi meslegi yapcam:)))

Cvp:arkadslar yardımcı olrmusunuz?? 14 yıl 7 ay önce #1905

sevinirim samsuna gelmenize siz nerelisiniz.bde say 2 den kaç puan almıstınız