Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: ziraat okuyam veya mezun ark yrd

Cvp:ziraat okuyam veya mezun ark yrd 14 yıl 8 ay önce #1772

• halil4488
  • halil4488's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 19
offffffffff millet iş var iş yok kafam karıştı walla neyapacağımı bilmiyom wallaa Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:ziraat okuyam veya mezun ark yrd 14 yıl 8 ay önce #1773

sen kendisni çok şartlandırmıssın iş var yok diye insanın kendisine bağlı kimse sana mühendissin diye iş vermez bakarlar donanımına ne kdr iisin die ki madem bu kadar arada kaldın baska bölüm düşün yada düşük geldi puanım diyorsun hedefn neyse bir sene daha uğraş zaten ben bu tercih dönemindeki insanları anlayamıyorum ayağınız yere bassın azcık ben derim ziraatte iş var 4 yıl sonra çıakrsın sektör durmus olabilir bunu kimse belirleyemez...

Cvp:ziraat okuyam veya mezun ark yrd 14 yıl 8 ay önce #1780

• seyitelmas
  • seyitelmas's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 7
Son Düzenleme: 13 yıl 5 ay önce yazan seyitelmas.

Cvp:ziraat okuyam veya mezun ark yrd 14 yıl 8 ay önce #1784

• halil4488
  • halil4488's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 19
aslında haklısın abi kendimi çok şartlandırmışım galiba iş olnaklarını çoğunu insan kendisi belirler yani dil+pc var bende şimdiden ama bunları daha geliştimeyide ihmal etmeyeceğim ünv benim için alında yeniden doğmak olacak aslında benim çukurova %90 gelir bahçe bitkileri veya bitki koruma orada hazırlık görücem yine ama pc olarak hangi programları bilmem gerek bilmiyorum veya başka kurslar gitmem gerek bilmiyom veya bunları düşünmek için çokmu erken onuda bilmiyommm...ama şu gerçek yukuşta akmayan ter inişte herzamn benim için göz yaşı oldu bunların tekrar olması için elimden geleni arkama koymayacam ne olursam olayım........
Son Düzenleme: 14 yıl 8 ay önce yazan halil4488.

Cvp:ziraat okuyam veya mezun ark yrd 14 yıl 8 ay önce #1787

• h.erarslan
  • h.erarslan's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 25
güzel demişsin ne olursam olayım. olay bu ne olursan ol en iisi olmaya çalış. her meslek kendine göre avantajlı dezavantajlı sen bugün makina mh ziraattan ii dersin ama kafa çalışmıyorsa gider güneş enerjisi montajı yaparsın hayatın boyunca. diğer mesleklerdde böle sen sonuçta bir meslek seçiyorsun buda büyük bir ihitimalle ziraat olacak, sen en ii olmaya çalış gerisi önemli değil kazan kazandır mutlu yaşa kafayıda takma. herkez senin gibi düşünse ne çöpçü kalır memlekette ne temizlikçi ne de başkası bu ülkede her mesleğe ihtiyaç var
Son Düzenleme: 14 yıl 8 ay önce yazan h.erarslan.

Cvp:ziraat okuyam veya mezun ark yrd 14 yıl 8 ay önce #1789

• seyitelmas
  • seyitelmas's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 7
önerileriniz için teşekkür ederim galiba ilk önce işi öğrenmemiz gerekiyo açıkça ve öz bir şekilde anlatmışsınız teşekkürlerr ...