Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: kpss

Cvp:kpss 13 yıl 11 ay önce #2601

• vahap
  • vahap's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 19
vala güzelmiş ... siz hangi üniversiteyi bitirdiniz.. hocaya sordum dediki ziraat mühendisi olarak ataniyor dedi ..
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:kpss 13 yıl 11 ay önce #2602

• m_eminsen
  • m_eminsen's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 5
İnşallah 2 yıl sonrada bu kadar düşük puanla alırlar.

Cvp:kpss 13 yıl 11 ay önce #2607

• miroğlu
  • miroğlu's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 22
bu sene kpss büyük bir fırsat değerlendirmek gerek...

Cvp:kpss 13 yıl 7 ay önce #2755

• dereli09
  • dereli09's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
herkese mrb.ziraatta kpss de en çok atanan bölüm ne arkadaşlar?

Cvp:kpss 12 yıl 9 ay önce #3091

• ilaslan
  • ilaslan's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
kardeş yani bu koda göre bu dört bölüm içinde puana mı bakılıo bölümün önemi yokmu ???? puanı yüksek olanmı atanıo yoksa bölüme göremi atanıo ??? bilgileriniz için teşekkürler.......

Cvp:kpss 12 yıl 9 ay önce #3092

• The_One
  • The_One's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 137
  • Teşekkür Sayısı: 4
ilaslan yazan:
kardeş yani bu koda göre bu dört bölüm içinde puana mı bakılıo bölümün önemi yokmu ???? puanı yüksek olanmı atanıo yoksa bölüme göremi atanıo ??? bilgileriniz için teşekkürler.......
arkadaşım ben 2011 de yani yeni atandım. öncelikle soruna şöyle cevap vereyim puan ve bölüm önemli mesala kadro kodu olarak 4845 geçer bu 4845 in içindeki bölümleri bahçe bit. tarla bit. toprak bitki korumayı kapsar tabi bu kodlara osym nin sitesinden ulaşmak mümkündür daha detaylı olarak osym nin sitesindeki nitelik kodlarından bakabilirsiniz. 2. bir konu puan önemli tabi şu faktörü de unutmamak lazım sizin 15 tercihiniz olacak ve bu tercihleriniz yaparken puanınız göz önünde bulundurarak gelebilecek yerleri yazacaksınız mesala 85 puan almış bir arkadaşımız puanı yüksek ve güzel yerleri yazabilir gelme ihtimali yüksektir 65 alan arkadaşımız doğu tercihini yaparak gelebilme ihtimalini yüksek tutar tabi şunuda unutmamak gerek sizin tercih ettiğiniz yerleri sizden yüksekler yazarsa atanmanız mümkün değil. kısacası puanınıza ve tercih etttiğiniz yerler önemli yine aklınıza takılacak konular olursa yardımcı olmaya çalışırım.
iyi çalışmalar