Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: 4 YILLIK EĞİTİM DERSLERİ

4 YILLIK EĞİTİM DERSLERİ 14 yıl 4 ay önce #2198

• endezyar
  • endezyar's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 4
  • Teşekkür Sayısı: 1
iYİ GÜNLER; ÖZELLİKLE YENİ SİSTEMLE TARLA BİTKİLERİ BÖLÜMÜNÜ OKUYAN ARKADAŞLAR 4 YIL İÇERİNDE GÖRDÜĞÜNÜZ DERSLERİ BURAYA AKTARIMISINIZ.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:4 YILLIK EĞİTİM DERSLERİ 14 yıl 4 ay önce #2199

• The_One
  • The_One's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 137
  • Teşekkür Sayısı: 4
1.sınıf 1. dönem : temel bilgi teknolojisi , Türk dili, tarih, ,ngilizce, beden, mesleki deontoloji, fizik, matematik, botanik, meteoroloji.
1.sınıf 2. dönem: enformatik ve bilgisayar, türk dili, tarih, ingilizce, beden, kimya matematik, zooloji, ekoloji
2. sınıf 1. dönem: ingilizce, akışkanlar mekaniği, bilgisayar, genetik, gıda bilimi, istatistik, kültür teknik sulama, malzeme bilgisi, toprak bilgisi2. sınıf 2. dönem: ingilizce, bitki besleme, bitki fizyolojisi,biokimya, genel ekonomi,mikrobiyoloji, mühendislik mekaniği, ölçme bilgisi, peyzaj, tarımsal mekanizasyon
3. sınıf 1. dönem: bahçe bitkileri, fitopatoloji, hayvan yetiştirme, su ürünleri, tarım ekonomisi, tarla bitkileri, mesleki uygulama, mesleki ingilizce3. sınıf 2. dönem: araştırma ve deneme, bahçe bitkileri, biyoteknoloji, entomoloji, hayvan besleme, tarla bitkileri, mesleki uygulamalar, gübre ve gübreleme, mesleki ingilizce
4. sınıf 1. dönem: bahçe bitkileri zaralıları ve hastalıkları, bitki ıslahı, tahıllar, tohumluk bilimi ve teknolojisi, yem bitkileri, tütün nişasta ve şeker bitkileri mesleki ingilizce, tez çalışması
4. sınıf 2. dönem: lif bitkileri, çayır mera, çim bitkileri, yağ bitkileri, baklagiller, tıbbi aromatik bitkiler, tez çalışması
Son Düzenleme: 14 yıl 4 ay önce yazan The_One.

Cvp:4 YILLIK EĞİTİM DERSLERİ 14 yıl 4 ay önce #2202

• DTO
  • DTO's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 20
Ben egede 3+1 zir müh sisteminde okuyorum böümü yeni seçtim 3. sınıfım. BU sistemin ders programında bizden hiçbi fark yok o zaman? bende 3 e kadar bu dersleri aldım.Direk bölümden girmenin bi avantajı yok ozaman bu konuda?