Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: tarımsal yapılar ve sulama bölünde okuyanlar!!!

tarımsal yapılar ve sulama bölünde okuyanlar!!! 14 yıl 7 ay önce #1993

• elmassss
  • elmassss's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 6
arkadslar ben tarımsal yapılar ve sulama bölümünde okuyan bi arkads varsa bilgi anlmak istiyorum bu bölüm hakkında düşüncelerini almak istiyorum var mı acaba??
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:tarımsal yapılar ve sulama bölünde okuyanlar!!! 14 yıl 6 ay önce #2040

• christ2508
  • christ2508's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 3
walla ben tarimsal yapilar ve sulama bolumunde okuoyorum tamamende isteyerek geldim ama aslina bakarsan umdugumu bulamadim hatta pisman bile oldum diyebilirim...cunku cok eski yontemler ozel sektore kesinlikle seni hazirlayamior ordan mezun olunca hicbirsey bilmeden mezun oluorsun tarimsal yapilar ve sulama bolumu tamamiyle bilime acik bi bolum bu bakimdan ilerde akademisyen olmayi dusunuorsan guzel onun haricinde ozel sektorde yada is imkani olarak sulama yerine tarim makinalari derim ben hem bizim yaptigimiz her isi yapiorlar hatta bazilarini elimizden bile aldilar sadece onlar yapior hemde ozel sektorde daha cok tutuluor soyle dusun sen mezun oldugunda sulama bilirken onlar hem sulama hemde makine alet ekipman hakkinda bilgileri olacak yani senden 1 adim ondeler tabii bu benim dedigim sulama icin tarimsal yapilar konusunda ilerlemek istiorsan ona bisey diyemicem ama benim okudugum okulda onunda durumu iyi deil her okulda ayni midir bilemem

Cvp:tarımsal yapılar ve sulama bölünde okuyanlar!!! 14 yıl 6 ay önce #2074

• melik60
  • melik60's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
  • Teşekkür Sayısı: 1
B) meraba arkadalar ben süleyman demitel ünv okuyorum tarımsal yapılar ve sulama. burda okulda anlatılanlara gore bolum gercekten cok harika bir bolum cunku gelecegin isleri arasında özellikle günümüzde suyun git gide azalması ile damlama sulama ozellikle cok populer olacak.onun için bu sistemi kullanmak isteyen kişiler yada kuruluslar illaki bizim imzamızı almak zorunda kalacak buda is imkanları demektir.özellikle buyuk firmalar bu sistemleri kullanırken kesinlikle bizi isteyeekler yanında ondan dolayı gerekten cok güzel bence tavsiye ederimB)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Şahiner

Cvp:tarımsal yapılar ve sulama bölünde okuyanlar!!! 14 yıl 4 ay önce #2248

• sulya
  • sulya's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
Öncelikle başarılar dilerim okul hayatınızda .Ben sizin umudunuz asla kırmak istemem ama bizim ülkemizde hala su kaynaklarının çok olduğu düşüncesi hakim iken bizim bölümün mezunlarına çok ihiyaçları yok gıbı duruyor öyleki ortamda bir de kriz türküsü söylenirken.Yınede siz umudunuzu yitirmeyın .

Cvp:tarımsal yapılar ve sulama bölünde okuyanlar!!! 13 yıl 5 ay önce #2863

• ezo
  • ezo's Avatar
  • Yeni Üye
  • Teşekkür Sayısı: 1
slm arkadaşlar.siteye yeni üye oldum ve bazı arkadaşların bölümümüz hakkındaki düşüncelerini okuyunca üzüldüm şahsen.tys geleceği aktif bir bölüm olup danıştay kararı gereğide tarımsal yapılara ait bütün yetkilerin bize verildiğini ve bununda size nasıl bir avantaj sunacağını belirtmek istedim.saygılar
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Şahiner

Cvp:tarımsal yapılar ve sulama bölünde okuyanlar!!! 12 yıl 8 ay önce #3113

• mericoz
  • mericoz's Avatar
  • Yeni Üye
arkadaşlar eşit ağırlıkçıyım ama tarımsal yapılar ve sulama bölümünü tercih etmek istiyorum. çok zorlanır mıyım derslerde biraz gözüm korktu açıkçası derslerini görünce ne yapıcam bölüm hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  • Sayfa:
  • 1
  • 2