Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: bilgi edinme

bilgi edinme 15 yıl 5 ay önce #655

• zehir
  • zehir's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
öncelikle buradan herkeşi selamlar saygılarımı sunarım.
ben k. maraslıyım erzurumda 2. sınıf ögrencisiyim. bu sene bölüm seçecegim. sizce hangi bölüme gitmeliyim.
nasıl bir yol izlemem gerekir yardımlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:bilgi edinme 15 yıl 5 ay önce #656

• The_One
  • The_One's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 137
  • Teşekkür Sayısı: 4
Bakın arkadaşlar öncelikle bu tür konularda bilmeniz gereken şey siz istediğiniz böümü seçmek lüksüne ancak ortalamanız çok ii olduğu zaman seçebilirsiniz. ortalamanız sınııf ort üstünde yada ilk 10-15 içinde olursanız rahat seçme imkanınız olur. 2. husus olarak neye ilgi duyduğun önemlidir. kafandaki bölümleri yazarsanız daha açıklayıcı konuşmam mümkün olacaktır.

Cvp:bilgi edinme 15 yıl 5 ay önce #658

• zehir
  • zehir's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
saygı deger agabey. öncelik le yardımına çok teskkür ederim. saygılarımı sunarım. istedigim bölüm zooteknidir. hayvancılaga dayalı tarım ve hayvan yetiştirmek istiyorum; lakin ailemin benden bekletinleri var bu beklenti benim bu bölüme gitme mi bastırıyor. sermayem yoktur. olusturmakta zor. kısacası kamu omazsa özel şirketler fabrika vb. yerlerde çalısma alternatifi en uygun olan bölümü seçmem gerek. şu anda bazı bölüm labaravatuarlarında ücretsiz çalısıyorum. hocalrımızın hepsi ya kendi bölümlerini övüyor ya hepsi iyi diyor. e bu konuyu hocalarımızla da konusamıyorum da.şu anda iyi bir agno yapma çabasındayım. 1. sınıfın agnosu 2,73'tü.
şimdi den teşekkür ederim.

Cvp:bilgi edinme 15 yıl 5 ay önce #659

• iyotake
  • iyotake's Avatar
  • Paylaşımcı Üye
  • Gönderiler: 69
  • Teşekkür Sayısı: 8
Birde mesleğini yapmayı düşündüğün yerlerdeki tarım faliyetlerinide dikkate almalısın. Hayvansal üretim, Bitkisel üretim şeklinde
Son Düzenleme: 15 yıl 5 ay önce yazan iyotake.