Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: iş görüşmesine gidicem bi kaç sorum var

iş görüşmesine gidicem bi kaç sorum var 11 yıl 3 ay önce #3456

• ysny
  • ysny's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 8
iyi akşamlar arkadaşlar ben Atatürk üniversitesinden mezun oldum karamanda merkeze bağlı bir köyde yaşıyorum köye gelen tanıtımcılar laf arasında ziraat mühendisi ihtiyacımız var demiş ve bu haber de bana geldi direk yanarına gittim tanıştık çarşamba günü gel konuşalım koşulları dediler bölümüm su ürünleri ancak 2+2 okudum genel dersleri aldım yani sulamadır bitki yetiştirmedir genel bilgilerim var siz tys ci eleman arıyorsunuzdur büyük ihtimalle en başta onu söyleyeyim dedim adam konuşturmadı bile bize adam gibi adam lazım dedi köyden bir sürü kişide arka çıktı arkadaşa her türlü kefiliz dediler adamda tecrübeli olmana gerek yok bilgileri biz sana üniversiteden daha iyi öğretiriz dedi bi bakıma aslında haklı herşey uygulamalı öğrencem bu devirde sağlam adam bulmak zor çarşamba günü gel konuşalım dedi bende mutlaka gelcem dedim bana önerebileceğiniz birşeyler var mı şunu yap şunu yapma maaş sormam zaten iş görüşmelerinde asla maaş sorulmaz ama konusu açılırsa ne kadar maaş isteyeyim öneriniz nedir yardımcı olursanız çoooook makbule geçer.... :laugh:
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp: iş görüşmesine gidicem bi kaç sorum var 11 yıl 3 ay önce #3457

• ysny
  • ysny's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 8
yok mu arkadaşlar önerisi olan

Cvp: iş görüşmesine gidicem bi kaç sorum var 11 yıl 3 ay önce #3458

• yüksekova
  • yüksekova's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
kardeşim içinden ne geliyorsa öyle konuşursun kendini sıkma maaş konusu sonraki aşama ALLAH yardımcın olsun