Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: Ege Uni/ 2.Snf/ Toprak Bilgsi ve Ekoloji Vize Soru

Cvp:Ege Uni/ 2.Snf/ Toprak Bilgsi ve Ekoloji Vize Soru 14 yıl 4 ay önce #2160

• break
  • break's Avatar
  • Paylaşımcı Üye
  • Gönderiler: 48
Sagolasin .Mumkunse bana bolumlerin not ortalamasina gore siralamasi nasildi gecen sene yazar misin?
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:Ege Uni/ 2.Snf/ Toprak Bilgsi ve Ekoloji Vize Soru 14 yıl 4 ay önce #2161

ya rıca etsem kımya sorularını hatırlayablıomusun? yanı genel hatlarıyla ?bızde anlattıklarını gorduk ama lymann paschen balmer serılerını felan da gordk ıste enerjılerını hesaplamayı falan onlardan cıkkmıo mu yanı sora 25 puanlık adlandırma sorcm dedı sızde 1 tanemıdı

Cvp:Ege Uni/ 2.Snf/ Toprak Bilgsi ve Ekoloji Vize Soru 14 yıl 4 ay önce #2163

• DTO
  • DTO's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 20
maalesef 1den soru hatırlayamadım. bölüm sıralamaları en son
Bitki koruma
Bahçe bitkileri
tarla bitkileri
Toprak
zootekni şeklinde olmuştu ama tarlaya puanı yetipde topraga ve zootekniye gidenler biliyorum

Cvp:Ege Uni/ 2.Snf/ Toprak Bilgsi ve Ekoloji Vize Soru 14 yıl 4 ay önce #2164

• break
  • break's Avatar
  • Paylaşımcı Üye
  • Gönderiler: 48
Ben tarla istiyorum fakat olmazsa toprak secmek istiyorum .Ortalamam 2,03 su anda alttan 4 dersim var inkilap ,T.Dili ,Ekonomi ,Istatistik ...

Kolay dersleri veririm bu sene problem olmaz azicikta bu sene calissam hedefim 2,50 - 2,60 falan .Gecen sene bolum secseydim nereye girebilirim bu ortalama ile ?

Cvp:Ege Uni/ 2.Snf/ Toprak Bilgsi ve Ekoloji Vize Soru 14 yıl 4 ay önce #2165

• esef777
  • esef777's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
biz şuan deli gibi toprak çalışıyoruz ama ne yazıkki horizonların şekillerini bulamadık şu vize sorularında yardım etermisinz bnde dersi muzaffer çangelden alıyorum

Cvp:Ege Uni/ 2.Snf/ Toprak Bilgsi ve Ekoloji Vize Soru 14 yıl 4 ay önce #2168

• DTO
  • DTO's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 20
break yazan:
Ben tarla istiyorum fakat olmazsa toprak secmek istiyorum .Ortalamam 2,03 su anda alttan 4 dersim var inkilap ,T.Dili ,Ekonomi ,Istatistik ...

Kolay dersleri veririm bu sene problem olmaz azicikta bu sene calissam hedefim 2,50 - 2,60 falan .Gecen sene bolum secseydim nereye girebilirim bu ortalama ile ?

iki yıldır bende tarla istiyodum. Fakat araştırınca U dönüşü yaptım. iyice bi araştır derim sana.2.03 le makine, ekonomi yada sulama giderdin en fazla. Bölüm olayını mezunlara sormak daha mantıklı. Benim kararımda en etkili mezunlar olmuştu