Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: GÜBRE KURUTMA(FERMENTASYON) SİSTEMİ

GÜBRE KURUTMA(FERMENTASYON) SİSTEMİ 13 yıl 3 ay önce #2916

• ramiz1
  • ramiz1's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
Günümüz hayvancılarının en büyük sıkıntılarından biri olan gübre, artık fermente edilerek hem kazanç, hem de enerjiye çevrilerek Biogaz olarak kullanılmaktadır. Çin ve Japonya’dan gelen bu sistemle saatte 550 kg dan 2200 kg kadar gübre fermente edilip kurutuluyor. % 80 le giren gübre fermente den sonra %15-20 arasında çıkmaktadır. Açığa çıkan gazda Biogaz olarak kullanılabilir.
-Önümüzdeki 5 – 10 yıl içerisinde yatırım olarak ciddi kazançlar sağlayacaktır.İlk bu işe başlayanların çok çok kazanacakları bir gerçektir.

Yeni geliştirdiğimiz üretim sistemi sayesinde binlerce büyükbaş hayvanın günlük gübrelerini günlük olarak organik gübre üretim sisteminde satışa hazır hale getireceğiz ve hem de şu anki maliyetlerin en az % 50 oranında azaltılmasını sağlayacağız.
-Bunu yapabilmek için hem üretim sistemini geliştirdik ve hem de yıllardır yaptığımız araştırmanın sonucunda içine yapacağımız katkılar sayesinde şu anda dünyada revaçta olan organik gübre üretimini temin edeceğiz.
-Artık büyükbaş ve küçükbaş hayvanlardan elde edilen gübrenin yüzüne bakarken ne zaman kurtulacağım diyerek değil ne kadar kazanacağım diyerek bakacağız.
225.000 euro + kdv

ANAHTAR TESLİM FİYATIDIR.....

Ramiz ER
05546623728
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:GÜBRE KURUTMA(FERMENTASYON) SİSTEMİ 13 yıl 2 ay önce #2928

• yusufyel
  • yusufyel's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 30
  • Teşekkür Sayısı: 2
RAMİZ KARDEŞ,
yeni bir sistem geliştirmenizden memnun oldum.Allah yardımcın olsun.Başarılı çalışmalar yapmanızı sağlasın.Bu arada geliştirdiğiniz yeni sistemle ilgili olarak resimlerini görebileceğim bir web siteniz varsa ziyaret etmek ve bilgilerime yeni bilgiler ilave etmek isterim..

Selam ve dua ile...

yusuf yel

ORGANİKÇİLERİN DÜNYASI WEB SİTESİ
www.yusufyel.com
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
0 542 477 96 29
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.