Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: ORGANIK GUBRE URETIM TESISI

Cvp:ORGANIK GUBRE URETIM TESISI 15 yıl 1 ay önce #1126

çukurova civarinda yasiyorum. Dıs ticaretle ugrasiyorum. ayrica aileme ait 30.000lik tavuk ciftligi var. Koyumuzde ise 600.000 kapasiteli tavuk ciftligi bulunmaktadir.
hammadde sikintimiz olmamasi sebebiyle biyogaz uretimi ve organik gübre üretimi yapmak isityorum fakat konuya fazla vakif degilim.
bu konuda beni bilgilenidririseniz sevinirim.
ssaygilar...
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:ORGANIK GUBRE URETIM TESISI 15 yıl 1 ay önce #1194

• bestofizmir
  • bestofizmir's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 35
  • Teşekkür Sayısı: 1
tabiki mailleşebiliriz yusuf bey. benim böyle bir tesisim var. tam kapasite calısmak üzere hazirliklarim devam ediyor... tavsiyeleriniz olursa veya bilgi paylasimi olursa sevinirim... Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. görüşmek dilegiyle kolay gelsin

Cvp:ORGANIK GUBRE URETIM TESISI 15 yıl 3 hafta önce #1247

• aga
  • aga's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
MRB BEN ORGANİK GÜBRE ÜRETİM TESİSİ KURMAK İSTİYORUM ADIM AHMET ÇELİK MALATYADA YAŞIYORUM ORGANİK TARIM DERKEN ELİMDE Bİ MADDE VAR VE BU MADDE Yİ AYDA BİR SULADIĞINIZ TOĞRAGA UYGULADIĞIMIZDA AYDA BİR YERİNE 2 AYDA BİR SULUYORUZ AMACIM KÜRESEL ISINMADAN KAYNAKLANAN SU KAYBINI EN AZA İNDİRMEK AYRICA ELEKTİRİKTEN SUDAN VE EMEKTEN TASARRUF ETMEK AYRICA BU ÜRÜNÜN ÜRETİMİNE GEÇTİKTEN SONRA ARAP ÜLKELERİNDE YANİ SICAKLIĞIN SUYUN EN FAZLA İHTİYAÇ OLDUĞU ÜLKELERDEKİ ÇEVRELERİMİ KULLANARAK İHRAÇ ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM BUNUN İÇİN GEREKİRSE ORTAK YATIRIMCI YADA AKIL DANIŞABİLİCEĞİM KİŞİLERE İHTİYACIM VAR SİZ HANGİ SEÇENEĞİ KABUL EDERSENİZ İRTİBATA GEÇELİM LÜTFEN CEP NUMARAM 0544 538 4444

Cvp:ORGANIK GUBRE URETIM TESISI 14 yıl 10 ay önce #1510

• sborazan
  • sborazan's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
merhaba yusuf bey benım kompost uretmek gıbı bır dusuncem var tavık gubresınden kompost uretmeyı dusunuyorum sızın bu konu hakkında bılgılerınız nelerdır ogrenmek ısterım saygılarımla
  • Sayfa:
  • 1
  • 2