Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: SERACILIK HAKKINDA YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR......

SERACILIK HAKKINDA YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR...... 14 yıl 11 ay önce #1487

• İDİL
  • İDİL's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
SELAMÜN ALEYKÜM ARKADAŞLAR,

SIRNAKTA GÖREV YAPAN DEVLET MEMURUYUM, BURADA SERACILIK YAPMAYA TESVIK ETTIGIMIZ BIR KARDESIMIZ VAR. VE HIÇBIR BILGIMIZ YOK. 250 M2 LIK SERA YAPIMINDA VE GEREKLI BILGILER KONUSUNDA BIZE YARDIM ETMEK ISTEYEN ARKADASLAR YARDIM EDERSENIZ MEMNUN OLURUZ. SIMDIDEN TESEKKÜRLER.ALLAHA EMANET OLUN.........
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:SERACILIK HAKKINDA YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR...... 14 yıl 11 ay önce #1491

• İDİL
  • İDİL's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
MERHABA THE_ONE. YAPACAGIMIZ SERA AMATOR SERA OLACAK. YANI BIZIM VE YAPACAK ARKADASIN SERACILIK HAKKINDA HIÇBR BILGIMIZ YOK. BEN INTERNETTEN GEREKLI KAYNAKLARA ULASTIM ANCAK BU ISTE TECRÜBENIN VE BILGININ DAHA GEÇERLI OLDUGU KANAATINDEYIM. BIZE BASIT MALZEMELERLE VE YOREYE UYGUN MALIYETTE ÖNERECEGINIZ TÜRDE BILGILERI OGRENMEK ISTERIM. SAYGILAR...

Cvp:SERACILIK HAKKINDA YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR...... 14 yıl 11 ay önce #1493

• jester
  • jester's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 57
  • Teşekkür Sayısı: 5
ve aleyküm selam

Bence önce serayı nasıl yapacağınıza karar verebilmek için o serada ne yetiştirmek istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. çünkü yetiştireceğiniz ürün çeşidine göre serada çam mı yoksa palstik malezemi mi kullanacağınıza karar verirsiniz.üstelik seranın boyutlarıda yetiştriciliğini yapacağınız ürüne göre değişiklik gösterir.bu konuda bir karar verirseniz yine yazarsınız hangi ürünü nasıl ve hangi serada daha düşük maliyetle yetiştirebileceğiniz hakkında bilgi vermeye çalışırım inşallah

saygılar