Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: yardım

yardım 14 yıl 10 ay önce #1575

• pntgram
  • pntgram's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 4
ben ege ziraat 1. sınıfta okuyorum bu dönem istatistik dersinden kaldım. Bu dersi seneye alma şansım var mı? seneye alırsam alacağım bölüm derslerinden birini alamıyor muyum öyle dediler bana?Sene alttan alabileceğim dersler için kredi sınırlaması var mı? ilk dönemden D gelen iki dersim var(teknik resim,botanik) onları da seneye ilk dönem almayı düşünüyordum ama böyle birşey olmuyormuş. Hep kulaktan dolma bilgilerle hareket ediyorum... Biliyorsanız en kısa zamanda beni haberdar eder misiniz? teşekkür ederim şimdiden...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:yardım 14 yıl 10 ay önce #1580

şimdi benm bildiğim okul sana 33 kredilik bir ders verior ben kendi okuluma göre konuşayım bizim ilk dönemki dersler 21 kredi yani 12 kredilik alttan ders alabilrin yani 4 dersi geçtiyse kaldığın dersler üstten ders alamıyorsun ve buda bi dahaki seneeye 1.döneminde dersi alacağın anlamına gelior..bilmem anlatabildimmi?

Cvp:yardım 14 yıl 10 ay önce #1587

• deryatosun
  • deryatosun's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 8
ege ziraatte okuyan arkadasım...
ben sdü den egeye gecmeyı dusunuyorum.sen unınden memnunmusun?
dersler agır mı gelıyor ? hocalar nasıl? bı bılgı verırsen sevınırım.

Cvp:yardım 14 yıl 9 ay önce #1615

• pntgram
  • pntgram's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 4
deryatosun yazan:
ege ziraatte okuyan arkadasım...
ben sdü den egeye gecmeyı dusunuyorum.sen unınden memnunmusun?
dersler agır mı gelıyor ? hocalar nasıl? bı bılgı verırsen sevınırım.

ben üniden memnunum dersler ağır falan da değil aslında:D ben çalışmadım 2. dönem pek. Hocalara sen sorarsan sorularını içtenlikle cevaplaralar onun dışında tek tek ilgilenmezler. yoklamaya önem veriyorlar fazlasıyla hem de... sormak istyediğin başka şeyler varsa cevaplarım memnuniyetle