Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: öğrenmek istiyorum

Cvp:öğrenmek istiyorum 14 yıl 9 ay önce #1624

• u_s
  • u_s's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 32
adü_ziraat arkadaşım matematik ve fizik ege de çakışmıyor fizik pazartesi günü matematik çarşamba günü kimya perşembe cuma bu derslerden çakışan yok bildigim kadar

Fizik alacaksan onu fen fakültesinden alacaksın Mehmet Göz ve Nilgun Öziş iki hoca veriyor sana tavsiyem Nilgün hocayı seç çünkü o çok uçuk ve sert bir havası olsada notu cidden bol bir hoca ve soruları o hazırlıyor ve kendi defterinden soruyor :) kayıtlar 22 sinde başlıyor ;)
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:öğrenmek istiyorum 14 yıl 9 ay önce #1626

mateamtk ve fizik çakışmıyormuu yapma bunu lütfenn ama biz gittiğimizde ders programı açıklanmıştı ve fizik matematk çakışıordu....ben kmya ve matemak aldım bu yüzdennn=(((

Cvp:öğrenmek istiyorum 14 yıl 9 ay önce #1628

• u_s
  • u_s's Avatar
  • Aktif Üye
Ben alttan matematik alacam. Listelere baktıgımda fizik i pazartesi diye görmüştüm :S Neyse zaten ege ziraatin fizik kürsüsü fen fakültesinde hocaları biraz zorlamayı seviyor ondan almamakla bişi kaybetmedin diyebilirim :)

Cvp:öğrenmek istiyorum 14 yıl 9 ay önce #1642

• pntgram
  • pntgram's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 4
yahu ege yaz okulunun ders programı elinde olan varsa yazabilir mi? ya da okulun neresinde asılı onu söylebilir misiniz? nem istatistik ve fizikten alacağım. bunların günlerini önceki mesajlarda okudum fakat saatlerini bilmiyorum bilen varsa yazabilir mi bir zahmen ... şimdiden teşekkürler...

Cvp:öğrenmek istiyorum 14 yıl 9 ay önce #1643

• u_s
  • u_s's Avatar
  • Aktif Üye
pntgram yaz okulu günleri ve saatleri ögrenci işlerinde panolarda asılı orda hangi dersler acılcak ne zaman nerde olcagı yazıyor. Fizik pazartesi diye hatırlıyorum . Fizik i fen fakültesi fizik bölümündeki dersliklerden alcaksın diye biliyorum :) ama gene Nilgun hoca ile Mehmet hoca veriyor . İstatiktik ne zmn nerde kim veriyor bilgim yok
  • Sayfa:
  • 1
  • 2