Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: LONDRA'DA STAJ YAPMAK İSTEYEN ÖĞRENCİ ARKADAŞLAR..

Cvp:LONDRA'DA STAJ YAPMAK İSTEYEN ÖĞRENCİ ARKADAŞLAR.. 15 yıl 5 ay önce #636

mraba ben mustafa dağlaraşar benim ziraat okulu ile bir alakam yok ama ziraatla ugraşıyorum ben şuan egirdir belediyesi park bahçe bölümünde çalışıyorum benim londrada konaklama için sorun değil fakat ben staj için londraya gidebilirmiyim göstereceğiniz ilği ve alakaya şimdiden teşekkür ederim

emil adresim

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:LONDRA'DA STAJ YAPMAK İSTEYEN ÖĞRENCİ ARKADAŞLAR.. 15 yıl 5 ay önce #637

• alimusdagi
  • alimusdagi's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 14
Merhaba Mustafa öncelikle sana mesleğinde başarılar diliyorum... Şunu söylemeliyim ki benim staj yaptıgım yerde gönüllü olarak çalışman mümkün. Ama vize alman konusunda sıkıntı yaşarsın. Çünkü ben öğrenci oldugum halde vize almakta zorluk yaşadım... Eğer sen Londra ya gidersen ben senin orda çalışman için ordaki yetkililerle görüşürüm...

Cvp:LONDRA'DA STAJ YAPMAK İSTEYEN ÖĞRENCİ ARKADAŞLAR.. 15 yıl 5 ay önce #643

ben ozan abicim simdi ne kadara mal oluyor bunu biraz daha açarsan sevinirim. bu arada ben 1. sınıf öğrencisiyim acaba bunun içinde erken mi yani staj için kaçıncı sınıf olmak gerekiyo öyle bi şart varmı...

Cvp:LONDRA'DA STAJ YAPMAK İSTEYEN ÖĞRENCİ ARKADAŞLAR.. 15 yıl 5 ay önce #661

• alimusdagi
  • alimusdagi's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 14
Ozancığım senin stajını sen belirlemiyorsun okulun belirliyor. Ama muhtemelen 3.sınıf sonunda olur... Senin staj zamanın gelsin o zaman konusuruz...

Cvp:LONDRA'DA STAJ YAPMAK İSTEYEN ÖĞRENCİ ARKADAŞLAR.. 15 yıl 5 ay önce #662

Konu ile ilgili bir şeyler söyleyebilir misin?Ben Bitki Koruma 3.sınıf öğrencisiyim 4.sınıf için italya'ya gidecem erasmusla eğer gitmeden yurt dışında staj yapabilme imkanım olursa kullanmak isterim yardımcı olursan çok teşekkür ederim şimdiden sağol

Cvp: LONDRA'DA STAJ YAPMAK İSTEYEN ÖĞRENCİ ARKADAŞLAR.. 11 yıl 2 ay önce #3473

• Niko_101
  • Niko_101's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
Merhaba, ben Londra`da staj yapmak istiyorum. Benim bu konuda acilen yardıma çok ihtiyacım var.
ALİ MUŞDAĞI sizin mailinize yazdim ama mevcut değıl o mail diğe bana cevap geldi...