Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: DÜNYA TARIM DEVLERİ BU FUARDA!

DÜNYA TARIM DEVLERİ BU FUARDA! 6 yıl 6 ay önce #3339

  • orionfair
  • orionfair's Avatar
  • ÇEVRİMDIŞI
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 14
Tarım ve hayvancılık sektörünün en önemli buluşma platformu olan Agroexpo Eurasia ile eşzamanlı olarak düzenlenen Animalexpo; sektörün liderlerini 20 – 23 Eylül 2012 tarihleri arasında bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Agroexpo Eurasia bu yıl 8. kez tarım sektörüyle buluşurken, Animalexpo ise 4. kez hayvancılık firmalarını bir araya getiriyor. Avrupa ve yakın coğrafyanın öncelikli tercihi olan ve Türkiye'nin en büyük uluslararası tarım fuarlarından olma özelliğini devam ettiren AGROEXPO EURASIA 8. Uluslararası Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı ile ANIMALEXPO 4. Uluslararası Hayvancılık Teknolojileri ve Süt Endüstrisi Fuarı, Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda düzenlenecek.

2011 Yılında, katılımcılarından aldığı yer tahsisi taleplerine cevap verebilmek adına mevcut alanını % 40 büyüterek 45.000 m2’ye çıkaran Agroexpo Eurasia ve Animalexpo, geçtiğimiz sene 334 katılımcıyı ve 527 markayı 143.892 ziyaretçi ile buluşturdu ve organizasyonun kusursuz işleyişi ile bütün ziyaretçilerden tam not aldı.

Katılımcı ve ziyaretçi profilini her yıl yenileyerek bir önceki yıldan daha güçlü yoluna devam eden Agroexpo Eurasia ve Animalexpo için 2012 yılı hazırlıklarına aynı hızla devam ediyor. Aralıksız devam eden yurtdışı çalışmaları ve sürekli kendini geliştiren ekibiyle Orion Fuarcılık, bu sene 650 katılımcısını ve 160.000 ziyaretçiyle buluşturmaya hazırlanıyor.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.