Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Arkadaşlar Buraya

Arkadaşlar Buraya 15 yıl 9 ay önce #365

• The_One
  • The_One's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 137
  • Teşekkür Sayısı: 4
yaw arkadaşlar bi Allah ın kulu buralara foruma hiç bi katkısı olmaz mı ya en azından tanışma kaynaşma siteye üye olan arkadaşlar sadece bilgi alıp gidiyorlar biz bu siteyi ziraat fakültesi öğrencilerinin birbirleriyle irtibat halinde olmasını ve bilgileri hep beraber tartışarak paylaşmayı düşündük
Yani kısacası emeğe saygı böyle bir sitemizin olması bizi değil hepimizi gururlandırır.En azından gelecekte birlik beraberlik için mesleğimizin nereye gideceği konusunda birşeylere varabilme imkanı sağlar
Son Düzenleme: 15 yıl 9 ay önce yazan admin.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:Arkadaşlar Buraya 15 yıl 9 ay önce #366

• admin
  • admin's Avatar
  • Gencziraat Kurucusu
  • Gönderiler: 111
  • Teşekkür Sayısı: 6
Evet arkadaşlar forumuzu daha aktif bir şekilde kullanarak sitemizin kuruluş gayesi olan Ziraat Mühendisi ve Öğrenci arkadaşlarımızın mesleki alanlarda gelişmelerini sağlamaya sizlerde katkıda bulunabilrisiniz.
Unutmayın Bilgi Paylaştıkça Çoğalır.
Daha çok paylaşımda bulunmanız dileğiyle.

Cvp:Arkadaşlar Buraya 15 yıl 8 ay önce #371

• cursedmemo
  • cursedmemo's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
slm.. ben harran üni. ziraat müh. bitki koruma bölümü son sınıf öğrencisiyimm inş faydalı olur bana bu siteee şimdiden işime yarıyacak bi sürü şey buldumm ;)

Cvp:Arkadaşlar Buraya 15 yıl 7 ay önce #479

• akbıyık
  • akbıyık's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 4
A.Ü.bahçe bitkileri mezunuyum.genç ziraat gerçekten çok güzel hazırlanmış bir site.emeği geçenleri tebrik ediyorum.ziraat emek ve sevgi isteyen bir meslek.meslektaşlarıma saygılarımla

Cvp:Arkadaşlar Buraya 15 yıl 3 hafta önce #1362

• vivianmel
  • vivianmel's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
Merhaba ben Selçuk Üniversitesi ziraat fakültesi bahçe bitkileri bölümü son sınıf öğrencisiyim. Araştırma yaparken tesadüfen buldum bu siteyi ve çok başarılı buldum.Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi iletiyorum.Ellerinize sağlık...

Cvp:Arkadaşlar Buraya 15 yıl 3 hafta önce #1363

• sya
  • sya's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
Bu siteyi cok begeniyorum,aklımda takılı kalmıs soruları (özelikle staj konusunda)çözmemde cok yardımcı oldu..Tesekkürler..
  • Sayfa:
  • 1
  • 2