Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: targel ve tigem alımları

targel ve tigem alımları 12 yıl 4 ay önce #3224

• guzin
  • guzin's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 18
arkadaşlar benim bazı sorularım olucak yardımcı olursanız sevinirim.şu anda alım var ama çok az kişi alıyolar benim bölümüm toprak puanlar kaça düşer acaba fikriniz varmı?bu alımda değilde targel alımında tercih yapmak daha mı mantıklı?targelde kaç kişi alınacagı il ilçe müdürlüklerine liste olarak gitmiş diye duydum internette varmı bu liste acaba ?
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp: targel ve tigem alımları 12 yıl 4 ay önce #3225

• neraslan
  • neraslan's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 3
merhaba, yine karar sizin ama bence targel alımını bekleseniz daha iyi olur evet il müd.lerinden kadro istendi hatta bunun bi örneğide memurlar.net de verlmişti 3500 kadro açılacak ama 2500 alım yapılacak şuan için tam zamn belirli değil ancak oda yakında kesinleşir nitekim bakanlığımızın bu konuda çalıştığı duyumlarını da alıyoruz.

Cvp: targel ve tigem alımları 12 yıl 4 ay önce #3227

• guzin
  • guzin's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 18
ya şimdi şöylede bi durum var targel diyoruz ama targelle ilgili olumsuz şeylerde duydum yani işte eş durumu falan beklemeyin zor çalışma şartları imkansızlıklar gittiğiniz yerde kalırsınız falan doğrumudur acaba?

Cvp: targel ve tigem alımları 12 yıl 4 ay önce #3228

• kenanH
  • kenanH's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
mrhblar. arkadaşlar bakanımız 2012 yılı içerisinde 2500 kişi alcaz açıklmasını yaptı .ama tam tarih belli değil sizce 2012 sınavından önce mi olur bu alımlar sora mı ?

Cvp: targel ve tigem alımları 12 yıl 4 ay önce #3229

• neraslan
  • neraslan's Avatar
  • Yeni Üye
guzin arkadaşım duydukların yerine gmre dogru yerine göre yanlış şöyle diyeym evet dağ köyleri var yolu bozuk olan ne bileym ulaşımı güç bakkalın bile ancka oldugu köyler var ama bende targelliyim ve çok şükürde gayet rahatm oldugum yerde ve köyde sadece terch yaparken rastgele yapma ac internete bi bak bakalım gideceğin yer nasıldır değildir ben o şekilde geldm ve çokda memnunum rasgele bilmeden tercih yapmayın. eş durumu adınada bilmeden konuşamam açıkçası bilgim yok ama yönetmelikleri okuyabilirsniz bu konuda tedgem de yanılmıyorsam internet sayfasında sözleşmelilerin hakları filan yazıyor

Cvp: targel ve tigem alımları 12 yıl 4 ay önce #3230

• neraslan
  • neraslan's Avatar
  • Yeni Üye
kenanH arkadaşım o konuyla ilgili bilgim yok.