Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: yeni atanan ziraat mühendisi arkadaşlar!

Cvp: yeni atanan ziraat mühendisi arkadaşlar! 12 yıl 5 ay önce #3193

pekı neden.2 sene gecerliyı var neden atanamayım.dershaneye gıdıp hazırlanmayı dusunuyorum bana bazı dershaneler lısans mezunu degılsın onlısans olarak grebılırsın dıyolar ama
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp: yeni atanan ziraat mühendisi arkadaşlar! 12 yıl 5 ay önce #3194

pekı neden.2 sene gecerliyı var neden atanamayım.dershaneye gıdıp hazırlanmayı dusunuyorum bana bazı dershaneler lısans mezunu degılsın onlısans olarak grebılırsın dıyolar ama..

Cvp: yeni atanan ziraat mühendisi arkadaşlar! 12 yıl 3 ay önce #3235

• The_One
  • The_One's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 137
  • Teşekkür Sayısı: 4
Öncelikle Güzin Arkadaşın sorusunun Cevabı: Şunu çok iyi biliyoruz ki hiç kimse çalışmadığı görmediği takdirde bilgi ve tecrübe sahibi olamaz üni de teoriler geride kalıyor çiftçilerle dialoglarda ne kadar bilgi ve tecrübe sahibi olsanızda onların dilinden konuşmak çok zor eğer elinde fırsat varken atanma gibi bir şansın varken bu kaçırma çünkü ileride alım olur mu olursa ne kadar olur gibi şeyleri düşünmekten yorulup ders çalışmana engel teşkil eder. Çalışmaya başladıktan en fazla 2 hafta sonra ki eğer istekliysen herşey istediğin gibi gidiyor illaki terslikler olur fakat bunlar işin tuzu biberi olacak.
cascadestny arkadaşımın cevabı ise şu an mezun durumunda değilsin sınava girersin sınavdan iyi bir puan alırsın atamalarda tercih yaparsın istediğin yer gelir gelirde senden evraklarını istedikleri zaman mezuniyet diploman üni diploman olmazsa bu insanalara nasıl kanıtlayan bu üni de bu bölümü bitirdiğini ayrıca 4 yıllık üni okuyorsun önlisans mezunu sayılamazsın eğer ki bu ikinci üni ise ayrıca 2 yıllık bitirip tarım bakanlığının alımlarına bu şekilde tercih yaparsan ki yapamazsın (lisans mezunu şartı arayan nitelikler için) kabul görmez Umarım yardımcı olabilmişimdir.. İyi Çalışmalar
  • Sayfa:
  • 1
  • 2