Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: 1. Sınıf Dersleri

Cvp:1. Sınıf Dersleri 15 yıl 2 ay önce #1082

• u_s
  • u_s's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 32
bu dönem kolay geldi geldi bana nedense :) lise temeli ile yaptık. İkinci dönem meslek agırlıklı ne yapacam :S

benzensis_ haklısın harbi finalde pis geçirdiler Tarım tarihcileri. Benim 76 dı vizem. Final bari ii gelse :S
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:1. Sınıf Dersleri 13 yıl 6 ay önce #2794

• jester
  • jester's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 57
  • Teşekkür Sayısı: 5
sayın admin
sizden ricam sizin dönemim çukurova uni.deki
yeşim hocadan ve bahçebitkilerindeki diğer hocadan aldığımız
genetik ders notlarını paylaşmanızı istiyorum.
yada direk adresime gönderirseniz çok makbule geçer.
acil yardımınıza ihtiyacım var :P
saygılar
tevhide

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mesut ineci

1. Sınıf Dersleri 7 yıl 10 ay önce #4225

• OzanAvşar
  • OzanAvşar's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
Üniversiteye hazırlanıyorum, ilgi alanım ziraat olduğu için bu bölümü istiyorum. Ama fizik kimya biyoloji derslerini lisede görmedim, eşit ağırlıkcıyım. Okuyan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi? Ben bu derslerden alt yapım yok ama matematikten anlıyorum biraz ilgimde var, bu bölümlerde ( bitki koruma,tarta bitkileri, bahçe bitkikeri vb.) zorlanırmıyım okurken? Dersler ağır mı? Sadece ziraate ilgili olmak yetiyo mu? Yoksa bu derslerden alt yapım olmadanda yapabilirmiyim?

1. Sınıf Dersleri 7 yıl 10 ay önce #4240

• lilyumdan
  • lilyumdan's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
Merhaba, ben de liseyi Anadolu Ticaret Meslek Lisesi/Muhasebe Finansman-Dış Ticaret olarak bitirip Peyzaj'a yöneldim. Meslektaş sayılırız eğer Ziraat'i gerçekten düşünüyorsan... Ben de eşit ağırlıkçıydım fizik kimya biyoloji'yi lisede ve dershanemde görmedim. Zorlanmayacağına inanıyorum çünkü ben de 'Toprak Bilgisi-Süs bitkileri yetiştiriciliği-Peyzaj ekolojisi-Bitki Tanıma 1-2-3 / İç ve dış mekan bitkileri / Genel botanik' gibi dersler gördüm. Başta zor gelmişti fakat asla pes etmedim, gerçekten çalışınca yapılabiliyor ve notlarım 90-95-100 falandı =) Sadece kendine inanmalısın, ve hedefinden asla vazgeçmemelisin. Umarım bir faydası olur bu mesajımın
  • Sayfa:
  • 1
  • 2