Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: :(

:( 14 yıl 7 ay önce #1944

• gissem2828
  • gissem2828's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
mrb ben bu sene ordu ziraat müh. bahçe bitkileri bölümünü kazandım ama ordu üniversitesine hiç gitmek istemiyorum :(
yatay geçiş yapmak istiyorum ama not ortalamasının çok yüksek olması gerekiyormuş.hangi dersler var ilk dönem ve zorluk derecesi nedir acaba beni bilgilendirir misiniz??
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp::( 14 yıl 7 ay önce #1989

mrb :)
ben omü deyim..bu sene 2ye geçtim..ordu üni.deki dersleri bilmiyorum ama hemen hemen aynidir die düşünüyorum..
fizik, botanik, türk dili,mat1,inkılap,bilgisayara giriş,tarım tarihi ve deontolojisi,ingilizce..sana çok net söylüyorum bu derslerde başarılı olmak hiç zor değil..bence ortalamanı yüksek tutabilirsin..hele 2.sınıfın derslerinde ortalamanı daha rahat yüksek tutabileceğiini düşünüyorum
mat2,zooloji,kimya,
teknik resim,istatistik,meteoroloji,inkılap,türk dili,ingilizce..
tabii ki bunlar omü'nün dersleri ve de dersi geçmek biraz da hocalara bağlı ama inan dersi anlama çabanı farkettirirsen sana çok yardımcı oluyorlar..
başarılar.. bölümünü sev yeter :)

Cvp::( 14 yıl 7 ay önce #1991

• ddamla
  • ddamla's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 8
bende çukurovadayım üni 1= lise :)
güz dönemi dersleri= türk dili ingilizce inkilap tarihi botanik zooloji teknik resim mesleki uygulama:(staj) genel mat kimya fizik
bahar donemi bunlardan farkli olarak ekonomi toprak bilgisayar mikrobiyoloji biyokimya vardi

bu desler arasinda seni en cok zorlayabilecek olan teknik resim gerisini salla yaparsim hep bildigimiz seyler

Cvp::( 14 yıl 7 ay önce #1992

• sedatt
  • sedatt's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 11
  • Teşekkür Sayısı: 1
bende konya da okumak istemiyodum.bursayı istiyordum(istanbulda yaşadığımdan yakın bir yer olması için...)bursayı virgülden sonrayla kaçırdım.ama şimdi konyadan başka yere gitmem.çünkü alıştım ve çok sevdim.bence gitmeden karar verme.derslere gelecek olursak istatistik ve matematik zorlayabilir(türev, integral:( )