Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: yardımmmmm!!!!!

yardımmmmm!!!!! 15 yıl 3 ay önce #932

• naber
  • naber's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 22
  • Teşekkür Sayısı: 1
bitki korumada okuyan arkadaşlar bölüm ve iş olanakları hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim ortalamam iyi ama ilk tercihime bahçe bitkilerimi bitki korumamı yazayım karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: binici

Cvp:yardımmmmm!!!!! 15 yıl 3 ay önce #933

• The_One
  • The_One's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 137
  • Teşekkür Sayısı: 4
bakın ark lar sürekli bu soruyla karşılaıyoruz ve ben sürekli aynı şeyleri söylüyorum iş olanağı ziraat mühendisi olmamızdan dolayı biraz kısırdır. ama bölüm tercihi olarak değil insan sevdiği ve yapabileceği bir bölüme gitmeli bitki korumada böceklerden eğer korkmuyorsan vede çok zorlanacağını sanmıyorsan bitki koruma en ii bölümdür ama bu arada bahçe bölümüde üst safhalardadır bunun yanına tarla bitkilerine bırakırız böyle bir sıralama gider ama dediğim gibi iş olanağı tamamen bölüme değil kişinin kendini iyi yetiştirmesine bağlı. Sen bir üretici ile karşılaştığında sana hangi bölüm diye sormaz bitki korumacısın diyelim sebze meyve ve baklagillerden sorar yani anlayacağın hepsini bilmemiz şart cevap verebilmek için o da kendimizden geçer aynı zamanda şirketler için dediğim gibi kendimzi yetiştirmemiz bölüm farkını ortadan kaldırır

Cvp:yardımmmmm!!!!! 15 yıl 3 ay önce #935

• rizaozturk
  • rizaozturk's Avatar
  • Paylaşımcı Üye
  • Gönderiler: 43
bitki koruma biras zor ama kalite bölüm benden sana tavsiyee

Cvp:yardımmmmm!!!!! 15 yıl 3 ay önce #936

• naber
  • naber's Avatar
  • Aktif Üye
  • Gönderiler: 22
  • Teşekkür Sayısı: 1
sağolun arkadaşlar zorluk önemli değil herşeyin üstesinden geliriz :))cvpladığınız için teşekkürler