Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: ilaç bayii

Cvp:ilaç bayii 15 yıl 8 ay önce #394

bitki koruma mezunu olmak bencede önemli.prim yapmak ne demek böcekleri hastalıkları bilmek önemli.:side:
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:ilaç bayii 15 yıl 8 ay önce #396

• dnzylmz59
  • dnzylmz59's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
uygulama yapmaan hiç bir bitkiyi koruyamassınn istersen bitki korumada doktoro yapp önemli olan o sektörün içine girmektir

Cvp:ilaç bayii 15 yıl 8 ay önce #398

• The_One
  • The_One's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 137
  • Teşekkür Sayısı: 4
dnzylmz59 yazan:
uygulama yapmaan hiç bir bitkiyi koruyamassınn istersen bitki korumada doktoro yapp önemli olan o sektörün içine girmektir
çok haklı ark okulda sizinde bildiğiniz gibi uygulama pe kyok kendimizi geliştirme açısından uygulama şart bence uygulama dalında hocalarına bayağı yükelnmeniz laım bırakmayın yakalarını biz okulu bitirdikten sonra bunu çok ii anladık

Cvp:ilaç bayii 15 yıl 8 ay önce #400

sadece bitki koruma için değil.bütün mesleklerde uygulama +tecrübe önemlidir elbette benim demeye çalıştıgım diger bölümler bitki korumanın b sini bilmeden ilaç bayi açması çok sakıncalıB)

Cvp:ilaç bayii 15 yıl 8 ay önce #401

• cuby
  • cuby's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 57
prim yapmanın ne olduğu piyasa çıktığında senin yerine bi tarım makinaları öğrecisi aldıklarında anlarsınnnn;)

Cvp:ilaç bayii 15 yıl 7 ay önce #506

• berkbero
  • berkbero's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
zirai ilaç bayi açabilmek için şart konulan sınavın son başvurusunu kaçırdım.bu sınavın tekrarı varmı . ne zaman olacağı hakkında bilsi olanlar lütfen yazın