Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: zirai ilaç kalıntıları

zirai ilaç kalıntıları 14 yıl 3 hafta önce #2462

• yelizzz20
  • yelizzz20's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
merhaba arkadaşlar ,

Seracılık yapıyoruz.Bundan 6 ay önce ürettiğimiz salatalıkta ilaç kalıntısı çıkmış bizim yeni haberimiz oldu.Bundan dolayı cezai işlem uygulanacakmış.Fakat 6 ay önce bu ürün bitti zaten.Bu üürünün bizim olma durumu yok ama nasıl kanıtlıycaz.Halciden almışlar ismimizi.

Eğer bir fikriniz varsa paylaşırsanız sevnirim.

Teşekkürler.......
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:zirai ilaç kalıntıları 14 yıl 3 hafta önce #2463

Merhaba;

Öncelikle sana şunu sorayim. Çiftçi karneniz var mı? Varsa eğer o karnede yapılan tüm kimyasal mücadele işlemini danışmanınızın yazmış olması gerekir.

6 ay önce bulunan kalıntının hangi etkili maddeye ait olduğunu öğrenin karnenizdeki yazanlarla karışlaştırın bu şekile ortaya çıkar.

Cvp:zirai ilaç kalıntıları 14 yıl 3 hafta önce #2464

• yelizzz20
  • yelizzz20's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 2
Ewet çiftçi karnemiz var.ne ilaç atıldı ne zamn verildi hepsi yazıyor.Vydate L diye bir ilaç .işin garibi bütün kurallarına göre uyguladık.Yaprakken atılmaıs gerekiyormuş.Ve bunu yaptık.
İtira dilekçesi yazacağız bakalım sonra ne olacak.

Cvp:zirai ilaç kalıntıları 14 yıl 3 hafta önce #2472

• tura30
  • tura30's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 8
neler atdınızın raporunu tutmuş olsaydınız bukadar korkunuz olmazdı. ne güzel uygulama imiş sevindim herkez yaptını biçsin insan salıyla oynama birileri fazla para kazanacak diye insanların salıyla oynanılmasın.ama şuda varki denetimde sorun var gibi bana göre ürünler hasat edilmeden önce biraz ürün hakkında araştırma yapılsada piyasıya sürülmeden gerekli önlemler alınsa daha iyi olur.burda kurunun yanında yaşda yanmamış olr diye düşünüyorum

Cvp:zirai ilaç kalıntıları 13 yıl 11 ay önce #2574

• kayhan33
  • kayhan33's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 19
vydate L zaten çok etkili bir nematisit aşırı doz kullanımından kalıntı olması kaçınılmaz.