Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: SÜPHAN CEVİZİ

SÜPHAN CEVİZİ 14 yıl 2 ay önce #2405

• tura30
  • tura30's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 8
MERHABA ARKADAŞLAR SÜPHAN CEVİZİ YETİŞTİRİCİLİ YAPAN SATAN ARKADAŞLAR VARMI.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:SÜPHAN CEVİZİ 14 yıl 2 ay önce #2411

• fuateser
  • fuateser's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
süphan cevizi? adilcevaz cevizi olmasın o dediğin iyi araştır adilcevaz cevizi ise görüşelim

Cvp:SÜPHAN CEVİZİ 14 yıl 2 ay önce #2412

• tura30
  • tura30's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 8
BU BİLGİYİ BUNDAN BİRKAÇ SENE ÖNCE BU TOPRAN SESİ PROKRAMINA CEVİZCİ DEDE ADINDA BİR DEDE ÇIKTI VE O SÖYLEMİŞTİ. BU CEVİZİ SÜPHAN DAĞININ ETEKLERİNDEN GETİRİLDİNİ VE ANKARADA YETİŞTİRİLMEYE BAŞLANDINI SÖYLEMİŞTİ. BU CEVİZİN KARA DONA DAYANIKLI OLDUNU SÖYLEMİŞTİ.BİLDİNİZ GİBİ CEVİZ HER YERDE YETİŞMİYOR SOUA DAYANIKLI DEİL. BU CEVİZİN TÜRKÜYEDE YETİŞEMEYEN YERLERDE ÇOK UYGUN OLDUNU VE YETİŞE BİLECENİ DEMİŞTİ.
BEN İKİ ÜÇ ESENE CEVİZ YETİŞTİRMEK İÇİN URAŞTIM VE HER DİKTİMDE TUTDURMAYI BAŞARIYORUM YETİŞMESİ ÇOK GÜZEL FAKAT ÜZERİNDEN BİR KIŞ GEÇİNCE AĞAÇ KURUYOR VE TOPRAN ALTINDAN SÜVGÜN OLARAK ÇIKIYOR.YANİ SİZİN ANLAYACANIZ KARA SOUA DAYANAMIYOR.
İNTERNETDEN ARAŞTIRDIM FAKAT BUNUNLA İLGİLİ BİRŞEY BULAMADIM O DEDENİN PROKRAMDA KONUŞMASINDAN BAŞKA HİÇBİR BİLGİM YOK.

Cvp:SÜPHAN CEVİZİ 13 yıl 4 ay önce #2918

• kaof1336
  • kaof1336's Avatar
  • Yeni Üye
süphan cevizi dediğiniz ADİLCEVAZ CEVİZİ isterseniz bu konuda yardımcı ola bilirim..

Cvp: SÜPHAN CEVİZİ 12 yıl 8 ay önce #3111

• cetinesrin
  • cetinesrin's Avatar
  • Yeni Üye
merhaba arkadasım ceviz konusunda 8 yıldır birfil calısıyorum cevizin soğuğa dayanmadığı konusunda sana yardımcı olabilırım gübreleme programına dıkat edersen ve doğru cınsı dıkersen basarılı sonuçlar elde edersın ceviz ağacını nerede dıkmek ıstedığini mevki ve rakım olarak bıldırırsen uygun cıns konusunda yardımcı olurum ayrıca gübreleme programı hakkındada yardımcı olurum