Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: Bölüm Değiştirmek İstiyorum Yardım!!

Bölüm Değiştirmek İstiyorum Yardım!! 12 yıl 11 ay önce #3033

Arkadaşlar merhaba!
Ankara Üniversitesi Ziraat MühendisliğiBahçe bitkileri bölümü 2. sınıfta okuyorum ve Bahçe bitkileri bölümünden bitki Koruma Bölümüne geçiş yapmak istiyorum.

Bu mümkünmüdür?

Mümkünse Gerekli Şartlar nelerdir yazarsanız sevinirim çok önemli hiçbiryerde bulamadım.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp: Bölüm Değiştirmek İstiyorum Yardım!! 12 yıl 11 ay önce #3034

Merhaba burak, bende aüzf tarım ekonomisindeym . bölümler arası yatay geçiş oluyor diyenler var, öğrenci işlerine sormadıysan bi danış istersen

Cvp: Bölüm Değiştirmek İstiyorum Yardım!! 12 yıl 5 gün önce #3318

• gmz
  • gmz's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 1
bolum deıstırme gıbı bısey oluomuymus bır bılgınız varmı yardımcı olursanız sevınırım.

Cvp: Bölüm Değiştirmek İstiyorum Yardım!! 11 yıl 11 ay önce #3321

böyle bir durum mümkün değil bildiğim kadarıyla.ben ziraat mühendisi olarak girdim, 3. sınıfta bölğmler secildiginde tarım makineleri bölümünü sectim. fakat sonra degistirmek istediysemde olmadı. suan makine bölümündeyim, verdiğim karardan da pişmanlık duymadım. sizde kafanızı böyle seylerle yormayın,önemli olan kendinizi ne kadar geliştirdiğinizdir. ben makinacı olmama rağmen bitki koruma ürünleri satılan zirai ilaç firmalarında çalısıyorum. yazın arazi dolasıyorum. söylemek istediğim nerede oldugunuz önemli degil, ne yapmak istediginiz önemli..

Cvp: Bölüm Değiştirmek İstiyorum Yardım!! 11 yıl 11 ay önce #3324

• svş tnrsvr
  • svş tnrsvr's Avatar
  • Paylaşımcı Üye
  • Gönderiler: 66
  • Teşekkür Sayısı: 3
bildiğim kadarıyla aslında şöyle bir durum olabilir ,eğer bitki korumdan biri bahçeye girmek isterse ,onunla yer değiştirip bitki korumaya geçebilirsin çünkü bende bahçedeyken tarladan bir arkadaşım bizim bölüme gelip diğeri ise tarlaya geçmişti bide hocaların da insiyatifine bağlı biraz::)