Son Güncelleme:Cuma, 03 May 2013

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: ıslah ile ilgili yardım

ıslah ile ilgili yardım 14 yıl 4 ay önce #2266

• hamachi
  • hamachi's Avatar
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 17
bahçe bitkileri olarak meyve ve sebze ıslahında kullabileceğim bir kitap varsa önerebilirmisiniz.(elimde birçok kaynak var ama hep teorik anlatıyo pratikte yani uygulamada pek yardımcı olmuyor eğer uğraşan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirmi yada elinde döküman veya bilgi varsa benle paylaşırsa çok sevinirim şimdiden alakanız için teşekkür ederim
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp:ıslah ile ilgili yardım 14 yıl 3 ay önce #2289

Sayın Hamachi;
Selcuk Üni Ziraat Fak.Tarla Bitkileri bölümünde Ercan Ceyhan isimli bir hocamız vardı,kendisi ıslahla yakından ilgileniyordu.Kendisine ya da yayınlarına ulaşabilirseniz sanırım yardım alabilirsiniz.iyi çalışmalar...

Cvp:ıslah ile ilgili yardım 14 yıl 3 ay önce #2290

Meyve ağaçları , sebzeler ve tarla bitkileri ayrı ayrı ıslah prgramları yada yöntemleri var dır. konu üzerinde spesifikleşirsen daha iyi kaynak bulma imkanın olur. Bunun dışında bulacağın diğer kaynaklar teorik ve konu anlatımlı olur ayrıca ıslah ile bilgilere ingilizce kaynaklardan ulaşabilirsin.

Saygılar

Cvp:ıslah ile ilgili yardım 14 yıl 3 ay önce #2293

• hamachi
  • hamachi's Avatar
  • Yeni Üye
sorun şu ki ıslah üzerine verilen vakit çok fazla ve yoğun bir çalışma gerektirmekte çok iyi ingilizce bilmediğim için ingilizce kaynaklardan yeterince verimli bilgi sahibi olamıyorum bu nedenle elinde türkçe kaynak olan varsa veya önerirse sevinirim

Cvp:ıslah ile ilgili yardım 14 yıl 3 ay önce #2294

Spesifik bir kaynak bulursan banada bilgi verirsen sevinirim. Ben böyle bir kaynak bulamadım.

Cvp:ıslah ile ilgili yardım 14 yıl 3 ay önce #2297

• hamachi
  • hamachi's Avatar
  • Yeni Üye
valla araştırıyorum fakat bilgi ülkemizde paylaşımı en zor olan şey...
bulursam senide haberdar ederim hepsi genel spesifik olan kaynak olursa senle paylaşırım